Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лікувально-діагностичний центр Артмедіуз відгуки
Віка-торія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувально-діагностичний центр Артмедіуз відгуки
 


Здрастуйте, мені терміново потрібно здати аналізи, і мені порекомендували діагностичну лабораторію "Артмедіуз". Що можете сказати про цю лабораторію? Чи варто туди звертатися?
 
НаталяНе Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Віка-торія, я користувалася послугами "Артмедіузу" і залишилася дуже задоволена. Це справді найкращий лабораторно-діагностичний центр. Вони надають широкий спектр аналізів, і результати завжди точні та достовірні. Уся моя родина здає аналізи тільки там.
 
Кароллінна Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Віка-торія, раджу звернутися в "Артмедіуз"! Дуже професійний центр. У них сучасне обладнання та висококваліфікований персонал. Результати аналізів завжди приходять вчасно і без помилок.
 
Аріель Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася в "Артмедіуз" кілька разів, і щоразу залишалася задоволена. Персонал дуже ввічливий і уважний, а результати аналізів точні та швидко готові. Рекомендую!
 
Евеліна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Віка-торія, я здаю аналізи в "Артмедіуз" всією сім'єю. Це справді найкращий діагностичний центр у нашому місті. Завжди точні та своєчасні результати, та й ціни цілком адекватні.
 
Аріаночка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна з попередніми відгуками! "Артмедіуз" - це надійність і професіоналізм. Я багато років здаю там аналізи і завжди впевнена в їхній точності.
 
Жасмина Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
"Артмедіуз" - це мій вибір уже кілька років. Дуже зручно, результати можна отримати навіть онлайн. І головне, що вони завжди точні. Олено, сміливо звертайтеся туди!
 
20Ізабелла Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж користувалася послугами "Артмедіузу" і залишилася дуже задоволена. Персонал професійний, обладнання сучасне, результати аналізів завжди точні. Рекомендую!
 
ВіолаВ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені також рекомендували "Артмедіуз", і я жодного разу не пошкодувала. Це дійсно найкращий центр для здачі аналізів. Завжди точні результати і відмінне обслуговування. Звертайтеся, не пошкодуєте.
 
25Феліція Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити - "Артмедіуз" чудовий центр. Завжди здаю там аналізи, і ніколи не було проблем із результатами. Усе вчасно і точно. Дякую за хороші рекомендації!
 
LunaStar Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж зверталася в "Артмедіуз". Дуже задоволена якістю обслуговування і точністю аналізів. Це справді надійна лабораторія. Дякую форуму за поради!
 
Cherry_у Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Я медичний працівник і можу сказати, що "Артмедіуз" - одна з найкращих лабораторій у нашому місті. Аналізи завжди точні та готуються вчасно.
 
Muse Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася в "Артмедіуз" кілька разів, і завжди все було на найвищому рівні. Дякую за рекомендації, справді надійний центр!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: