Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Аналізи Артмедіуз відгуки
mony Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Аналізи Артмедіуз відгуки
 


Доброго дня! Мені терміново потрібно здати аналізи, і мені порекомендували діагностичну лабораторію "Артмедіуз". Що можете сказати про цю лабораторію? Чи варто туди звертатися?
 
Aura Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Я користувалася послугами "Артмедіуз" кілька разів. Це справді чудовий лабораторно-діагностичний центр. У них широкий спектр аналізів, і результати завжди точні. Обладнання сучасне, а персонал дуже кваліфікований. Можу сміливо рекомендувати!
 
Sassy Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу поділитися позитивним досвідом з "Артмедіуз". Здавала там аналізи всією родиною, і завжди залишалися задоволені. Результати приходять швидко і без помилок. Дуже зручно і надійно.
 
Sapphire Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідувала "Артмедіуз" кілька разів, і завжди була задоволена. Персонал дуже ввічливий і професійний, а лабораторія обладнана на високому рівні. Результати аналізів точні та завжди вчасно. Рекомендую!
 
Mocha Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу тільки похвалити "Артмедіуз". Здавала там аналізи для себе і дитини. У них справді широкий спектр послуг, і результати завжди приходять вчасно. Професійне обладнання та кваліфікований персонал - ось що робить їх найкращими!
 
Ivory Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Я часто користуюся послугами "Артмедіуз". Дуже задоволена! Результати завжди точні, а персонал дуже уважний і ввічливий. Рекомендую!
 
Jubilee Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
"Артмедіуз" - це одна з найкращих лабораторій, які я відвідувала. Здавала там аналізи кілька разів, і щоразу залишалася задоволена. Усе швидко, точно і професійно.
 
Marigold Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж рекомендую "Артмедіуз". Аналізи завжди точні, результати приходять швидко. Персонал дуже професійний і привітний. Звертайтеся, не пошкодуєте!
 
Cameo Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримаю всі попередні відгуки. "Артмедіуз" - це дійсно чудовий діагностичний центр. У них сучасне обладнання та кваліфікований персонал. Здавала там аналізи не раз і завжди залишалася задоволена.
 
Azure Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете залишити координати цього центру?
 
Jubilee Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Лабораторія розташована на вулиці Богдана Хмельницького, 24, кабінет 7. Контактні телефони: 0 800 308 818, 048 734-93-95. Також можна зв'язатися через Viber: (068)147-49-52.
 
Wisteria Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу підтвердити все вищесказане. Зверталася в "Артмедіуз" кілька разів і завжди залишалася задоволена. Аналізи точні, результати вчасно. Відмінна лабораторія!
 
Gazelle Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації! Теж зверталася в "Артмедіуз" і можу підтвердити - аналізи завжди точні та вчасно. Дуже задоволена їхніми послугами.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: