Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відгуки мультифокальні окуляри для зору Одеса
Camilla1992 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки мультифокальні окуляри для зору Одеса
 


Друзі, підкажіть, будь ласка, який офтальмологічний центр в Одесі найкраще вибрати для підбору якісних мультифокальних окулярів? Дуже важливо, щоб була можливість пройти діагностику зору і підібрати окуляри з високою якістю оптики. Буду вдячна за будь-які поради!
 
Беатріс Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Без сумніву, рекомендую звернутися в центр «Люмос». Я не так давно відвідав їх для підбору мультифокальних окулярів, і можу сказати, що залишився в повному захваті. Уже з порога відчувається доброзичлива атмосфера: просторе приміщення, сучасний дизайн. Мене зустріли з посмішкою і запропонували пройти діагностику зору на новому обладнанні. Після цього мені підібрали кілька моделей окулярів, і офтальмолог терпляче пояснив, який варіант найкраще підходить під мої потреби. Окуляри, які я обрав, сидять ідеально, і я нарешті бачу чітко на всіх відстанях. Рекомендую «Люмос» усім!
 
Bozena Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з попереднім відгуком! Мій досвід у «Люмос» був виключно позитивним. Уже на першому прийомі я відчула, що потрапила до рук справжніх професіоналів. Діагностика була проведена на найвищому рівні, і лікар приділив багато часу обговоренню моїх потреб і побажань. Підібрані окуляри відмінно сидять, і я не відчуваю жодних проблем з адаптацією. Це, безумовно, найкращий центр в Одесі для підбору мультифокальних окулярів.
 
Мідея Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідала «Люмос» за рекомендацією друзів і тепер розумію, чому вони так хвалили цей центр. Уже з порога я була приємно здивована уважністю персоналу. Офтальмолог дуже детально пояснив особливості різних моделей окулярів і допоміг зробити оптимальний вибір. Я дуже задоволена якістю обслуговування та рівнем професіоналізму. Тепер я можу спокійно рекомендувати «Люмос» усім, хто шукає надійне місце для корекції зору.
 
Люда1980 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно завітав у «Люмос» для підбору мультифокальних окулярів і залишився в повному захваті. Насамперед вразила увага до деталей з боку співробітників. Офтальмолог провів детальну діагностику, пояснив усі нюанси і запропонував кілька варіантів окулярів. Я вибрав найбільш підходящі, і вони ідеально справляються зі своїм завданням. У «Люмос» дійсно працюють професіонали своєї справи.
 
Багдана Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порадити центр «Люмос» з чистою совістю. Мій візит сюди був дуже приємним. Фахівці дійсно приділяють увагу кожному клієнту. Я пройшла ретельну діагностику зору, після чого мені запропонували кілька варіантів мультифокальних окулярів. Окуляри, які я обрала, настільки зручні, що я навіть не відчуваю їх на обличчі. Це місце, де точно знають, як підібрати ідеальні окуляри.
 
МонаЛіза Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу залишити свій відгук про центр «Люмос». Я давно шукала місце, де можу отримати якісне обслуговування і знайти мультифокальні окуляри, які справді працюватимуть. І я знайшла його в «Люмос». Просторе приміщення, сучасне обладнання, доброзичливий персонал - усе це створює атмосферу довіри. Мені провели повну діагностику і допомогли вибрати ідеальні окуляри. Я повністю задоволена результатом і рекомендую цей центр усім.
 
Каміла145 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідала «Люмос» і була приємно здивована високим рівнем сервісу. Офтальмологічний центр дійсно справляє враження: все організовано на найвищому рівні. Мені провели повну діагностику зору, після чого підібрали окуляри, які виявилися просто ідеальними. Самі окуляри дуже якісні та зручні. Я впевнена, що «Люмос» - це найкращий вибір в Одесі для підбору мультифокальних окулярів.
 
РозанаУВ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Вирішив звернутися в «Люмос» після довгих пошуків якісного офтальмологічного центру в Одесі, і не прогадав. Офтальмологи тут дійсно професіонали. Спочатку пройшов діагностику, потім мені запропонували кілька варіантів окулярів, детально пояснивши особливості кожного. Окуляри вибрав одразу, і вони ідеально підійшли. Я дуже задоволений своїм вибором і впевнений, що звертатимуся до «Люмосу» в майбутньому.
 
Тихон Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно відвідав центр «Люмос» для підбору мультифокальних окулярів, і це був один із найприємніших візитів до лікаря в моєму житті. У центрі дуже уважний і професійний персонал. Мені провели діагностику на сучасному обладнанні, запропонували кілька варіантів окулярів, пояснили всі плюси і мінуси. Обрані окуляри виявилися неймовірно зручними та функціональними. Рекомендую «Люмос» усім, хто шукає якісні окуляри та професійне обслуговування.
 
Ляда Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете, будь ласка, підказати контактні дані офтальмологічного центру «Люмос»? Дуже зацікавила ваша рекомендація, хочу записатися на діагностику зору та підбір окулярів.
 
Каміла145 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, «Люмос» знаходиться за такими адресами: Генуезька 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Контактні телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35. Рекомендую записуватися заздалегідь, у них дуже багато клієнтів.
 
веронія Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за ваші рекомендації! Я записалася в центр «Люмос» і вже пройшла діагностику зору і підбір окулярів. Все пройшло на найвищому рівні. Мені підібрали мультифокальні окуляри, які дійсно зручні та забезпечують відмінний зір. Я дуже задоволена якістю послуг і, безумовно, буду звертатися сюди знову.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: