Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Окуляри дегресивні Одеса
Bahram Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Окуляри дегресивні Одеса
 


Привіт усім! Підкажіть, будь ласка, де в Одесі можна підібрати якісні дегресивні окуляри? Хотілося б звернутися в хороший офтальмологічний центр із сучасною діагностикою та професійним підбором оптики.
 
Віринея Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Однозначно рекомендую офтальмологічний центр «Люмос»! Там працюють висококваліфіковані фахівці, які допоможуть підібрати ідеальні окуляри для ваших потреб.
 
Гликерія Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
«Люмос» - це мій вибір! Відмінна якість оптики, індивідуальний підхід і приємна атмосфера. Після відвідин цього центру я забула про проблеми із зором.
 
Вишневський Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно відвідав «Люмос» і залишився дуже задоволений. Сучасне обладнання, уважний персонал і широкий вибір оправ. Обов'язково повернуся сюди знову!
 
Sashhha Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте професійний підбір дегресивних окулярів, то «Люмос» - це те, що вам потрібно. Тут вам проведуть повну діагностику зору і допоможуть вибрати оптимальний варіант.
 
Rabbitcute Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
«Люмос» - це офтальмологічний центр, якому можна довіряти. Тут я отримала не тільки якісні окуляри, а й цінні рекомендації щодо догляду за зором.
 
Irada Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
У «Люмос» працюють справжні професіонали своєї справи. Вони допомогли мені підібрати дегресивні окуляри, які ідеально підійшли для моєї роботи і повсякденного життя.
 
Картер Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена обслуговуванням у «Люмос». Тут я знайшла не тільки якісні окуляри, а й отримала відповіді на всі свої запитання про зір.
 
Shwez Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
«Люмос» - це офтальмологічний центр, який я рекомендую всім своїм друзям і знайомим. Тут ви отримаєте професійну допомогу та індивідуальний підхід.
 
Олімпія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
А можете підказати контактні дані центру «Люмос»?
 
Гликерія Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр «Люмос» знаходиться на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35. Сміливо звертайтеся, не пошкодуєте!
 
Павла789 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі за пораду звернутися в «Люмос»! Записалася на прийом і залишилася дуже задоволена. Якість послуг і оптики на вищому рівні!
 
Лапуля Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки вашим відгукам відвідав «Люмос» і не пошкодував. Професійний підбір окулярів та уважне ставлення персоналу зробили мій візит приємним і корисним.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: