Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Окуляри при косоокості Одеса
Кирила Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Окуляри при косоокості Одеса
 


Друзі, підкажіть, де в Одесі можна підібрати якісні окуляри при косоокості? Хочу звернутися в хороший офтальмологічний центр. Важливо, щоб там була якісна оптика і послуги підбору. І ще, чи роблять там діагностику зору?
 
Кора Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Однозначно раджу «Люмос»! У мене косоокість, і підібрані там окуляри виявилися ідеальними. Вони дуже комфортні, не викликають подразнення і забезпечують відмінний зір, приховуючи недоліки.
 
Зефір Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
«Люмос» - це те, що потрібно! Там працюють справжні професіонали, які підберуть окуляри саме для вас. Я дуже задоволена результатом і рекомендую цей центр усім, хто зіткнувся з косоокістю.
 
Іраіда50 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте якісне обслуговування та індивідуальний підхід до корекції зору, то «Люмос» - це ваш вибір. Окуляри, підібрані там, допомогли мені почуватися впевненіше і комфортніше.
 
Ісідора Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
У «Люмос» мені не тільки підібрали чудові окуляри, а й провели повну діагностику зору. Дуже сподобалося уважне ставлення персоналу і сучасне обладнання.
 
Дружиніна Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Окуляри з «Люмос» - це не просто засіб корекції, це стильний аксесуар, який допомагає мені мати вигляд і почуватися на всі сто відсотків!
 
ІринаКазакова Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки «Люмос» я нарешті знайшла окуляри, які ідеально підходять мені і за формою обличчя, і за корекцією зору. Дуже вдячна фахівцям цього центру!
 
Сухоруков Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
У «Люмос» мені підібрали окуляри, які не тільки коригують косоокість, а й захищають очі від шкідливого впливу сонця. Це дуже зручно і практично!
 
shevchuk5 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин «Люмос» я забула про проблеми із зором. Окуляри сидять ідеально, зір чіткий, а очі не втомлюються навіть після довгої роботи за комп'ютером.
 
Всеслава Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
А можете підказати контактні дані цього центру «Люмос»?
 
Ісідора Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
«Люмос» знаходиться на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а, контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35. Сміливо звертайтеся туди, не пошкодуєте!
 
Ельміра Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
«Люмос» - це дійсно найкращий офтальмологічний центр в Одесі! Величезне спасибі за професіоналізм і турботу про клієнтів!
 
Горислава Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Після довгих пошуків я нарешті знайшла свій ідеальний офтальмологічний центр - «Люмос»! Рекомендую всім, хто цінує якість та індивідуальний підхід.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: