Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відгуки окуляри при косологлазії Одеса
Васек17 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки окуляри при косологлазії Одеса
 


Здраствуйте! У мене невелике запитання. Річ у тім, що мені потрібно підібрати якісні окуляри при косоокості. Я шукаю офтальмологічний центр в Одесі, де можна отримати не тільки хороші окуляри, а й комплексну діагностику зору. Хотілося б звернутися в центр, де якісне обслуговування і професійний підхід. Підкажіть, куди краще піти?
 
Аліхан Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Однозначно рекомендую «Люмос»! Нещодавно підбирав там окуляри для корекції косоокості, і результат перевершив усі очікування. Дуже професійний персонал, сучасні технології діагностики. Окуляри ідеально підійшли, навіть після тривалого носіння не відчувається дискомфорт. Усім раджу цей центр!
 
Алла758 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу порекомендувати «Люмос». Звернувся туди за порадою колеги, і не пошкодував. Підбір окулярів пройшов на найвищому рівні. Окуляри не тільки поліпшили мій зір, а й допомогли приховати дефект. Персонал ввічливий, уважний, а якість обслуговування просто відмінна. Діагностика ока була дуже детальною.
 
Алюся Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте справді якісне місце для підбору окулярів при косоокості, то «Люмос» - це ваш вибір. Мене здивувало, наскільки швидко і точно вони підібрали мені лінзи. Окуляри комфортні, не натирають, і що найважливіше, значно покращують зір. Рекомендую всім, хто зіткнувся з цією проблемою.
 
Cristal1980 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно відвідав «Люмос» за рекомендацією друга, і залишився дуже задоволений. Підібрали окуляри ідеально, і вони дійсно допомагають виправити косоокість. Ношу їх уже місяць, і очі перестали втомлюватися. У них чудова діагностика, і фахівці реально розбираються у своїй справі. Однозначно раджу!
 
Alyonka15 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертався в «Люмос» із тією ж проблемою. Дуже якісний підбір окулярів, які реально допомогли з косоокістю. Мені сподобалося, що центр оснащений сучасним обладнанням, і лікарі приділяють час кожному пацієнту. Окуляри виявилися не тільки зручними, а й стильними. Загалом, я задоволений!
 
крейзі Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Тривалий час страждав від косоокості й ніяк не міг знайти відповідні окуляри. Після довгих пошуків вирішив спробувати «Люмос». Вони провели повну діагностику, а потім підібрали мені окуляри, які ідеально підійшли. Ношу їх із задоволенням, і мої очі більше не напружуються. Дуже радий, що знайшов цей центр.
 
Olesya Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую «Люмос»! Мені там допомогли підібрати такі окуляри, що я одразу відчув різницю. Дуже уважне ставлення до пацієнтів і професійна діагностика. Окуляри зручні, не тиснуть, і їх майже не відчуваю. До того ж, візуально вони мають чудовий вигляд.
 
torri Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно відвідала «Люмос» за рекомендацією знайомих, і не розчарувалася. Фахівці зробили ретельну діагностику і запропонували кілька варіантів лінз. Окуляри, які я вибрала, виявилися неймовірно зручними і дуже допомогли. Відмінний центр, я всім задоволена!
 
AnNna Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
У «Люмосі» мені підібрали окуляри, які дійсно змінили моє життя. Косоокість стала менш помітною, і я більше не комплексую через це. Окуляри дуже зручні, носити їх одне задоволення. Плюс до всього, в центрі працюють справжні професіонали, які знають свою справу.
 
Єрма Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 140
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, а як можна зв'язатися з цим центром «Люмос»? Де він розташований?
 
крейзі Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр «Люмос» знаходиться за такими адресами: Генуезька 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Контактні телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35. Звертайтеся, не пошкодуєте!
 
Avdeev Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі за поради! Записалася в «Люмос» і залишилася дуже задоволена! Діагностика пройшла відмінно, а окуляри підібрали ідеально. Приємно, коли є такі професіонали, як у цьому центрі. Тепер буду рекомендувати його всім знайомим.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: