Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Якісні окуляри при косоокості Одеса
Бєлікова Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Якісні окуляри при косоокості Одеса
 


Добрий день! Зіткнулася з необхідністю підібрати якісні окуляри для корекції косоокості. Хотілося б звернутися в надійний офтальмологічний центр в Одесі. Підкажіть, будь ласка, куди краще звернутися? Важливо, щоб там була хороша якість оптики і послуг з підбору, а також можливість провести діагностику зору.
 
Агнія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Однозначно раджу офтальмологічний центр «Люмос»! Підібрали мені окуляри при косоокості, які виявилися просто ідеальними. Вони не тільки забезпечують відмінний зір, а й дуже комфортні, не викликають жодного подразнення, а також відмінно приховують недоліки.
 
Вардан Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
«Люмос» - це місце, де працюють справжні професіонали своєї справи. Вони уважно вислухали всі мої побажання і підібрали окуляри, які ідеально підійшли мені як за медичними показниками, так і за стилем.
 
Бурова Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте офтальмологічний центр з індивідуальним підходом і високою якістю обслуговування, то «Люмос» - це саме те, що вам потрібно. Тут вам не тільки підберуть ідеальні окуляри, а й нададуть усю необхідну інформацію про корекцію зору.
 
Dana1990 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Окуляри, які мені підібрали в «Люмос», стали невід'ємною частиною мого образу. Вони не тільки коригують зір, а й мають дуже стильний і сучасний вигляд.
 
Basil1402 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Фахівці «Люмос» врахували всі мої побажання, включно з формою оправи і кольором лінз. У результаті я отримала окуляри, які ідеально пасують до мого обличчя і стилю одягу.
 
Дарій Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
У «Люмос» мені запропонували окуляри з прогресивними лінзами, які дають мені змогу комфортно бачити як зблизька, так і вдалині. Це дуже зручно, особливо під час роботи за комп'ютером і водіння автомобіля.
 
Анікін Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто-небудь може підказати, як зв'язатися з офтальмологічним центром «Люмос»? Буду вдячна за будь-яку інформацію.
 
Дубровін Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр «Люмос» має кілька філій в Одесі, що дуже зручно. Ви можете знайти їх на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Контактні телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Aza Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
За порадою форумчан звернулася в «Люмос» і не пошкодувала! Дуже задоволена якістю обслуговування і професіоналізмом лікарів. Окуляри підібрали ідеально, тепер бачу світ зовсім по-іншому!
 
Наїма Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
У «Люмос» мені не тільки підібрали окуляри, а й дали цінні рекомендації щодо догляду за ними та гімнастики для очей. Дуже приємно, коли фахівці так піклуються про своїх пацієнтів.
 
Вешняков Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
«Люмос» - це офтальмологічний центр, який я з упевненістю можу рекомендувати всім, хто зіткнувся з проблемами зору. Тут ви отримаєте кваліфіковану допомогу і знайдете ідеальні окуляри для себе.
 
Chloe Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала хороший офтальмологічний центр в Одесі і нарешті знайшла його - «Люмос»! Тут я отримала не тільки професійну допомогу, а й відчула щиру турботу про мій зір. Величезне спасибі всьому колективу «Люмос»!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: