Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Призматичні окуляри Одеса
Звєрєва Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Призматичні окуляри Одеса
 


Доброго дня! Мені необхідно підібрати призматичні окуляри для корекції косоокості. Хотілося б звернутися в надійний офтальмологічний центр в Одесі. Підкажіть, будь ласка, куди краще звернутися? Важливо, щоб там була хороша якість оптики і послуг з підбору, а також можливість провести діагностику зору.
 
Alyonka1985 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую офтальмологічний центр «Люмос»! Підібрані мені призматичні окуляри виявилися просто ідеальними. Вони не тільки забезпечують відмінний зір, а й дуже комфортні, не викликають жодного подразнення.
 
Дружинін Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
«Люмос» - це місце, де працюють справжні професіонали своєї справи. Вони уважно вислухали всі мої побажання і підібрали призматичні окуляри, які ідеально підійшли мені як за медичними показниками, так і за стилем.
 
Darwin Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте офтальмологічний центр з індивідуальним підходом і високою якістю обслуговування, то «Люмос» - це саме те, що вам потрібно. Тут вам не тільки підберуть ідеальні призматичні окуляри, а й нададуть усю необхідну інформацію про корекцію зору.
 
Дегтярьова1996 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 152
Репутація: 0
Статус: Offline
У «Люмос» я пройшла повну діагностику зору на сучасному обладнанні. Лікарі детально пояснили мені всі результати і допомогли вибрати оптимальний варіант корекції косоокості за допомогою призматичних окулярів. Дуже задоволена їхнім професіоналізмом та увагою до пацієнтів.
 
Bishop Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Призматичні окуляри, які мені підібрали в «Люмос», значно поліпшили мій зір і комфорт життя. Зникло двоїння, очі перестали втомлюватися, і я можу насолоджуватися чітким зображенням.
 
CryX Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Фахівці «Люмос» врахували всі мої побажання, включно з формою оправи і кольором лінз для призматичних окулярів. У результаті я отримала окуляри, які ідеально пасують до мого обличчя і стилю одягу.
 
Ayrat Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
У «Люмос» мені підібрали призматичні окуляри з антивідблисковим покриттям, що дуже важливо для мене, оскільки я багато часу проводжу за комп'ютером.
 
Власова Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки корекції зору призматичними окулярами з «Люмос» я помітила значне поліпшення якості життя. Зникли головні болі та напруження в очах, які раніше часто турбували мене.
 
Arkhip Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто-небудь може підказати, як зв'язатися з офтальмологічним центром «Люмос»? Буду вдячна за будь-яку інформацію.
 
Дружинін Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр «Люмос» має кілька філій в Одесі, що дуже зручно. Ви можете знайти їх на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Контактні телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Зюганова Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
За порадою форумчан звернулася в «Люмос» і не пошкодувала! Дуже задоволена якістю обслуговування і професіоналізмом лікарів. Призматичні окуляри підібрали ідеально, тепер бачу світ зовсім по-іншому!
 
Camilla2020 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала хороший офтальмологічний центр в Одесі, що спеціалізується на підборі призматичних окулярів, і нарешті знайшла його - «Люмос»! Тут я отримала не лише професійну допомогу, а й відчула щиру турботу про мій зір.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: