Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Купити окуляри із захистом від комп'ютера Одеса
Самсон Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Купити окуляри із захистом від комп'ютера Одеса
 


Доброго дня! Дуже потрібна допомога у виборі якісних окулярів із захистом від комп'ютера. Працюю за монітором по 8-10 годин на день, тому хочу максимально захистити очі. Збираюся звернутися в офтальмологічний центр, але не знаю, куди краще. Підкажіть, будь ласка, хороший центр в Одесі, де можна підібрати окуляри для роботи за комп'ютером?
 
Mariana1989 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую звернутися в "Люмос". Це справді чудовий центр, я там купувала собі окуляри із захистом від комп'ютера. Лінзи в них з антирефлексним покриттям і фільтром від синього світла, який блокує шкідливе випромінювання. Тепер очі не втомлюються, навіть після довгих годин роботи за комп'ютером.
 
Айнур Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж підтримую "Люмос". Купував там окуляри для роботи за комп'ютером, результат перевершив усі очікування. Лінзи не тільки прибирають відблиски, а й значно знижують навантаження на очі. Спочатку думав, що це рекламні виверти, але після використання відчув різницю. Можу сказати, що вони дійсно ефективні.
 
Vladlen Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з попередніми відгуками! "Люмос" - це те місце, куди варто звернутися. Я там не так давно взяла собі окуляри із захистом від синього світла. Різниця помітна вже в перші дні - очі не червоніють і не втомлюються так швидко. Центр надає якісні послуги та широкий вибір оптики.
 
Березін Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім доброго часу доби! Хочу підтвердити, що "Люмос" - чудовий вибір. Мені там допомогли підібрати окуляри для роботи за комп'ютером. Результатом дуже задоволена. Працювати за монітором стало набагато легше, а очі перестали боліти і втомлюватися. Центр, дійсно, професійний і уважний до клієнтів.
 
ГамлетБалашов Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую звернути увагу на "Люмос". Я там купила окуляри із захистом від комп'ютера, і вони справді працюють! Сині промені блокуються повністю, а антирефлексне покриття робить зображення чіткішим, без зайвих відблисків. Відмінна якість за доступною ціною, тож я дуже задоволена.
 
КальченкоБорис Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згоден із попередніми рекомендаціями! "Люмос" - це справжній професіоналізм. Мій досвід із цим центром виключно позитивний. Окуляри із захистом від комп'ютера, які я там придбав, роблять роботу за монітором набагато комфортнішою. Особливо порадувало те, що лінзи справді зменшують вплив синього світла.
 
ДубовМакс Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж можу порекомендувати "Люмос". Вибір оптики у них широкий, і фахівці дійсно знають свою справу. Окуляри із захистом від синього світла працюють на відмінно - за весь день роботи очі практично не втомлюються. Плюс до всього, обслуговування на вищому рівні.
 
ЗуєвАндрій Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно зверталася в "Люмос" щодо підбору окулярів для роботи за комп'ютером. Дуже сподобалося, як до мене поставилися: уважно, професійно. Лінзи з фільтром синього світла дійсно допомагають. Відблиски зникли, і я перестала відчувати дискомфорт після довгої роботи.
 
МарахтанЄвгенія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно зіткнулася з проблемою втоми очей після роботи за комп'ютером і вирішила пошукати рішення. Натрапила на цей форум, прочитала рекомендації і звернулася в "Люмос". Тепер користуюся їхніми окулярами із захистом від синього світла і дуже задоволена. Очі перестали втомлюватися, і робота за комп'ютером стала комфортнішою.
 
СтеблянкоДаня Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете, будь ласка, підказати контакти центру "Люмос"? Цікавить їхня адреса і телефон для запису. Хочу теж туди звернутися після стількох позитивних відгуків.
 
Айнур Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно! Центр "Люмос" знаходиться за адресами: Генуезька 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Контактні телефони: (048) 777-78-80 і (067) 474-65-35. Рекомендую записатися заздалегідь, вони дійсно затребувані.
 
ВарвараСавинська Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Хлопці, величезне спасибі за пораду звернутися в "Люмос"! Відвідала їх нещодавно, і залишилася дуже задоволена. Підібрали окуляри з відмінним захистом від синього світла, очі тепер менше втомлюються. Обслуговування було на вищому рівні, тож центр дійсно вартий уваги.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: