Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хороші окуляри із захистом від комп'ютера Одеса
ВоваСтоянов Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші окуляри із захистом від комп'ютера Одеса
 


Я проводжу за комп'ютером більшу частину дня, і мої очі почали сильно втомлюватися до вечора. З'явилася сухість, іноді навіть головний біль. Хочу підібрати якісні окуляри із захистом від комп'ютера, щоб не зіпсувати зір остаточно. Думаю звернутися в офтальмологічний центр. Порадьте, будь ласка, куди краще піти в Одесі, щоб отримати професійну консультацію і підібрати хороші окуляри для роботи?
 
ЧургуліяСаша Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Однозначно рекомендую офтальмологічний центр "Люмос"! У них працюють дуже грамотні фахівці, які проведуть повну діагностику зору і допоможуть підібрати ідеальні окуляри саме для твоїх потреб. У них також величезний вибір оправ на будь-який смак і бюджет. Я там замовляла комп'ютерні окуляри з покриттям антивідблиску і спеціальними лінзами, що блокують синє світло. Дуже задоволена якістю, очі перестали втомлюватися навіть після довгих годин роботи за комп'ютером.
 
Зоня Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це чудовий вибір! У них найсучасніше обладнання для діагностики зору, а консультанти - справжні професіонали. Мені там підібрали окуляри з прогресивними лінзами, які ідеально підходять як для роботи за комп'ютером, так і для повсякденного життя. Дуже зручно!
 
Натусінька37 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж за "Люмос"! У них є спеціальні лінзи з покриттям, що блокує синє світло від монітора. Це випромінювання дуже шкідливе для очей, викликає втому і може призвести до серйозних проблем із зором у майбутньому. Відтоді, як я почала носити комп'ютерні окуляри з "Люмос", мої очі почуваються набагато краще.
 
Кариночка1995 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це синонім якості! Окуляри, які я там купила кілька років тому, досі служать мені вірою і правдою. Лінзи не подряпалися, оправа не деформувалася. Дуже задоволена своєю покупкою!
 
Ganna1999 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмос" мені підібрали окуляри з антивідблисковим покриттям і фільтром синього світла. Раніше мене постійно мучили відблиски від екрана і сухість очей, тепер цих проблем немає. Працювати за комп'ютером стало набагато комфортніше.
 
ДіаНочкаЛя Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це професіоналізм та індивідуальний підхід! Лікарі детально пояснюють, які лінзи та покриття потрібні саме тобі, враховуючи твої особливості зору та спосіб життя. Я дуже задоволена своїми окулярами та обслуговуванням у цьому центрі.
 
ІрмаЗум Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж рекомендую "Люмос"! У них величезний вибір оправ - від класичних до наймодніших. Консультанти допомагають підібрати оправу, яка ідеально пасує до форми твого обличчя і підкреслює твій стиль.
 
Olga2000 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це турбота про зір на найвищому рівні! Я дуже задоволена своїми комп'ютерними окулярами, очам стало набагато комфортніше, зникла сухість і різь. Тепер я можу працювати за комп'ютером довше, не відчуваючи дискомфорту.
 
AmeliaОд Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це гарантія якості та надійності! Окуляри, які я там придбала, справді захищають мої очі від шкідливого випромінювання комп'ютера і допомагають зберегти зір. Рекомендую всім, хто піклується про своє здоров'я!
 
Olivia20 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
А можете підказати контактні дані цього центру "Люмос"? Хотілося б записатися на консультацію.
 
Зоня Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно! "Люмос" має кілька філій в Одесі. Ось їхні адреси та телефони:

Генуезька 1/2, телефон: (048) 777-78-80
Богдана Хмельницького 1/3, телефон: (067) 474-65-35
Корольова 56а, телефон той самий: (067) 474-65-35Раджу зателефонувати і записатися заздалегідь, щоб не чекати в черзі.
 
Jessica45 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це просто супер! Величезний вибір оправ, новітнє обладнання для діагностики і дуже уважні консультанти, які допомагають зробити правильний вибір. Рекомендую всім, хто шукає якісні окуляри та професійний підхід!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: