Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Якісні окуляри із захистом від комп'ютера Одеса
Alfie Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Якісні окуляри із захистом від комп'ютера Одеса
 


Доброго дня, шановні форумчани! У зв'язку з постійною роботою за комп'ютером, я зіткнулася з проблемою втоми і сухості очей. Планую звернутися в офтальмологічний центр для підбору якісних окулярів із захистом від комп'ютера. Буду вдячна за рекомендації перевірених фахівців і клінік в Одесі.
 
Калістрат Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Настійно рекомендую офтальмологічний центр "Люмос". Висококваліфіковані фахівці проведуть комплексну діагностику зору і підберуть оптимальне рішення, враховуючи індивідуальні потреби. Широкий асортимент оправ і лінз дає змогу підібрати окуляри, що відповідають як медичним, так і естетичним вимогам. Особисто я придбала комп'ютерні окуляри з покриттям антивідблиску та фільтром синього світла, що значно знизило навантаження на очі та підвищило комфорт під час роботи.
 
Петрик25 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це гарантія професіоналізму та передових технологій. Сучасне діагностичне обладнання та досвідчені консультанти забезпечують точність підбору оптики. Мені підібрали окуляри з прогресивними лінзами, які ідеально підходять як для роботи за комп'ютером, так і для повсякденної активності.
 
Сергуня Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" пропонує спеціалізовані лінзи з покриттям, що блокує шкідливе синє випромінювання від моніторів. Це особливо важливо для профілактики зорового стомлення і довгострокових проблем із зором. З моменту придбання комп'ютерних окулярів у "Люмос" я помітила значне поліпшення самопочуття очей.
 
Сема1975 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це синонім якості та довговічності. Мої окуляри, куплені там кілька років тому, досі у відмінному стані. Лінзи не мають подряпин, оправа не деформувалася. Це свідчить про високу якість продукції та професіоналізм фахівців.
 
Mason Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмос" мені підібрали окуляри з антивідблисковим покриттям і фільтром синього світла. Раніше мене турбували відблиски від екрана і сухість очей, тепер ці проблеми усунуто. Робота за комп'ютером стала значно комфортнішою та продуктивнішою.
 
Dylan20 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" вирізняється індивідуальним підходом і увагою до деталей. Лікарі детально пояснюють особливості різних лінз і покриттів, допомагаючи зробити усвідомлений вибір. Я дуже задоволена своїми окулярами та рівнем сервісу в цьому центрі.
 
CharlieК Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмос" представлений вражаючий вибір оправ - від класичних до сучасних дизайнерських рішень. Консультанти допомагають підібрати оправу, що гармонійно поєднується з рисами обличчя і підкреслює індивідуальний стиль.
 
LucyК Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це комплексний підхід до здоров'я очей. Завдяки комп'ютерним окулярам, придбаним у цьому центрі, я позбулася сухості та дискомфорту, що дало змогу збільшити тривалість роботи за комп'ютером без шкоди для зору.
 
Рената4520 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це надійний захист зору та інвестиція в здоров'я. Окуляри, придбані там, ефективно блокують шкідливе випромінювання і сприяють збереженню гостроти зору. Рекомендую всім, хто піклується про своє здоров'я та комфорт.
 
Isla Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за цінні рекомендації! Буду вдячна за контактну інформацію офтальмологічного центру "Люмос", щоб записатися на консультацію.
 
Mason Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" розташований за адресами: Генуезька 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Телефони для зв'язку: (048) 777-78-80 і (067) 474-65-35.
 
MiaДана Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Дослухалася до ваших рекомендацій і звернулася в "Люмос". Лікарі проявили високий професіоналізм, провели ретельну діагностику і підібрали окуляри з урахуванням усіх моїх індивідуальних особливостей. Залишилася дуже задоволена результатом!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: