Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Якісні торичні контактні лінзи для зору Одеса
Syilar Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Якісні торичні контактні лінзи для зору Одеса
 


Доброго дня, форумчани! Хочу підібрати якісні торичні лінзи для зору і розглядаю можливість звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Хтось із вас там підбирав лінзи? Яка якість лінз і послуг підбору? Чи є діагностика зору?
 
Ambridg Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно я відвідала центр "Люмос" для підбору торичних контактних лінз і залишилася дуже задоволена. Там працюють найкращі фахівці, а діагностика зору на вищому рівні. Якість оптики відмінна. Підібрані лінзи ідеально підійшли мені: вони комфортні, не викликають подразнення і забезпечують відмінний зір. Рекомендую!
 
Feyona Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж нещодавно була в "Люмосі". Дуже задоволена їхніми послугами! Фахівці уважні, діагностика сучасна, а лінзи якісні та комфортні. Тепер буду регулярно звертатися до них для перевірки зору та підбору лінз. Рекомендую цей центр усім!
 
ПеченЮшка Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую позитивні відгуки про центр "Люмос". Професіоналізм співробітників і сучасне обладнання залишили в мене тільки хороші враження. Лінзи, які мені підібрали, зручні та не викликають подразнення. Усім рекомендую "Люмос"!
 
Анархістка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Діагностика зору була дуже ретельною, а фахівці компетентні та доброзичливі. Підібрані лінзи ідеально підійшли, я задоволена їхньою якістю та комфортом. Рекомендую Люмос усім!
 
Лапка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в центрі "Люмос" для підбору торичних контактних лінз. Залишилася дуже задоволена обслуговуванням і якістю лінз. Фахівці уважні, діагностика сучасна, а лінзи зручні та комфортні. Тепер буду регулярно туди звертатися. Усім рекомендую!
 
Magus Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" мене дуже порадував. Фахівці уважні та професійні, обладнання сучасне, а лінзи виявилися ідеальними для мене. Дуже задоволена якістю обслуговування і підбором лінз.
 
Margule Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідала "Люмос" нещодавно і залишилася задоволена. Лінзи підібрали швидко і точно, вони комфортні і не викликають подразнення. Професіоналізм і уважне ставлення співробітників зробили процес підбору лінз максимально комфортним. Рекомендую!
 
Елька Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід відвідування центру "Люмос" був виключно позитивним. Лінзи підібрали дуже ретельно, вони виявилися зручними і не викликають подразнення. Фахівці уважні та професійні, а діагностика на найвищому рівні. Усім рекомендую!
 
Цветочекк Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати контактні дані цього центру?
 
Лапка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Філії центру розташовані на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3, і Корольова 56а. Контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
MALRBKA Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую форумчанам за поради про центр "Люмос". Записалася і не пошкодувала - відмінна якість обслуговування і професійний підбір лінз. Дуже задоволена!
 
лерка Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації про центр "Люмос". Відвідала і залишилася задоволена - професіоналізм спеціалістів та якість послуг на найвищому рівні. Буду рекомендувати друзям і знайомим!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: