Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відгуки торичні контактні лінзи для зору Одеса
Аarina Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки торичні контактні лінзи для зору Одеса
 


Добрий вечір! У мене астигматизм, і мені потрібні якісні торичні контактні лінзи. Порадьте, будь ласка, перевірений офтальмологічний центр в Одесі, де мені зможуть підібрати відповідні лінзи і не зашкодять очам.
 
Ritaа Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно зіткнулася з тією ж проблемою і можу з упевненістю рекомендувати центр Люмос. Там працюють уважні фахівці, які провели ретельну діагностику зору і підібрали мені ідеальні торичні лінзи. Тепер я бачу світ чітко і яскраво!
 
ygrumaya Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж дуже задоволена Люмосом! У мене чутливі очі, і мені було важливо знайти лінзи, які не викликатимуть дискомфорту. Лікарі в Люмосі врахували всі мої особливості і підібрали лінзи, які я ношу із задоволенням цілий день.
 
fOGGY Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Люмос - це сучасний центр із новітнім обладнанням і висококваліфікованими фахівцями. Я зверталася туди не тільки за підбором лінз, а й за консультацією з інших питань, пов'язаних із зором. Завжди отримувала професійну допомогу і докладні відповіді на свої запитання.
 
Brightonа Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм досвідом використання торичних лінз, підібраних у Люмосі. Я працюю за комп'ютером, і раніше до кінця дня очі дуже втомлювалися. Але з новими лінзами я забула про цю проблему! Зір залишається чітким і комфортним навіть після довгих годин роботи.
 
ivanа290895 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
У Люмосі мені не тільки підібрали чудові лінзи, а й навчили правильно за ними доглядати. Це дуже важливо, щоб лінзи служили довго і не завдавали шкоди очам. Я дуже вдячна фахівцям центру за їхній професіоналізм і турботу про пацієнтів.
 
Ірина_1985 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте місце, де вам дійсно допоможуть вирішити проблеми із зором, то Люмос - це те, що вам потрібно. Тут ви знайдете індивідуальний підхід, уважне ставлення і, звісно ж, якісні торичні лінзи, які повернуть вам радість чіткого зору.
 
Катерина_77 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго не наважувалася перейти на контактні лінзи, але в Люмосі мені розвіяли всі мої сумніви. Лікарі детально пояснили всі переваги та особливості торичних лінз, допомогли вибрати відповідний варіант і навчили ними користуватися. Тепер я не уявляю свого життя без лінз!
 
Наталя_22 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити, що в Люмосі працюють справжні професіонали своєї справи. Я дуже задоволена результатом підбору лінз і якістю обслуговування. Якщо у вас є якісь проблеми із зором, сміливо звертайтеся в Люмос, і вам обов'язково допоможуть!
 
Анна_З Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації! А не підкажете, де саме в Одесі знаходиться Люмос і як з ними зв'язатися?
 
ivanа290895 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Люмос має кілька філій в Одесі: на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Ви можете зателефонувати їм за телефонами (048) 777-78-80 або (067) 474-65-35, щоб записатися на прийом або отримати консультацію.
 
Ірина_Л Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Торичні лінзи, які мені підібрали в Люмосі, перевершили всі мої очікування. Вони тонкі, практично невідчутні на очах і забезпечують кристально чистий зір. Я займаюся спортом, і лінзи не заважають мені вести активний спосіб життя.
 
maksа108 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже рада, що відкрила для себе Люмос. Тут я знайшла не тільки ідеальні лінзи, а й отримала цінні поради щодо догляду за очима. Тепер я впевнена, що мій зір у надійних руках.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: