Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відгуки контактні лінзи при астигматизмі для зору Одеса
Елез Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки контактні лінзи при астигматизмі для зору Одеса
 


Доброго дня, форумчани! Підкажіть, будь ласка, хороший офтальмологічний центр в Одесі. У мене астигматизм, і мені потрібно підібрати якісні контактні лінзи. Я не знаю, куди краще звернутися. Буду вдячна за ваші поради
 
HUHA Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була в багатьох офтальмологічних центрах в Одесі, але якісні лінзи при астигматизмі мені запропонували тільки в "Люмосі". Їхні фахівці дійсно допомогли мені підібрати відповідні лінзи, а також у них сучасне обладнання для діагностики зору.
 
Хижачка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Згоден! Теж відвідував різні центри, але в підсумку зупинився на "Люмосі". Якісна оптика і професіонали своєї справи. Можу сміливо рекомендувати!
 
chasko Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Елезо, раджу звернутися в "Люмос". Там мені допомогли вибрати відмінні лінзи для астигматизму. Діагностика була на високому рівні, а фахівці дуже уважні.
 
DeltaLP Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу похвалити центр "Люмос". Підбирав у них контактні лінзи при астигматизмі і залишився дуже задоволений. Сучасне обладнання та чудовий сервіс.
 
EWUDIKA Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, що "Люмос" - чудовий вибір. Мені допомогли підібрати лінзи, які ідеально підходять для мого зору. Дякую їхнім фахівцям за професіоналізм!
 
Діамантік Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую попередні відгуки. У "Люмосі" дійсно знають свою справу. Підібрали мені якісні лінзи при астигматизмі та провели ретельну діагностику.
 
Alisa32 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Елез, рекомендую "Люмос". Були проблеми з підбором лінз для астигматизму, але фахівці цього центру чудово впоралися. У них сучасне обладнання та індивідуальний підхід.
 
VELEZA Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж вибирав контактні лінзи в "Люмосі". Згоден з усіма - це найкращий центр в Одесі для підбору лінз при астигматизмі. Професіонали і відмінне обладнання.
 
ККарина Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала кілька центрів, але якісні лінзи мені запропонували тільки в "Люмосі". Відмінний сервіс і професійний підхід. Рекомендую!
 
МАЛИШКАА Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, контактні дані цього центру "Люмос"? Хотіла б записатися на прийом.
 
Хижачка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
МАЛИШКАА, у "Люмоса" кілька відділень в Одесі. Вони розташовані на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Контактні телефони для консультації або запису на прийом: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Alina1320661 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую відгуки про "Люмос".  Відвідав їх і отримав відмінне обслуговування та якісні лінзи.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: