Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Купити окуляри для зору Одеса
SорhiaКіра Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Купити окуляри для зору Одеса
 


Усім привіт! Підкажіть, будь ласка, де в Одесі можна підібрати якісні окуляри для зору? Хочу звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Хтось там підбирав окуляри? Яка якість лінз і послуг підбору? Чи є діагностика зору?
 
EmmaОлександра Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно я відвідала центр "Люмос" для підбору окулярів, і залишилася дуже задоволена! Персонал привітний і професійний. Діагностика зору пройшла швидко і безболісно, а вибір оправ і лінз просто величезний. Офтальмолог допоміг вибрати ідеальні окуляри, які ідеально підходять мені за всіма параметрами.
 
АгіаАнгеліна Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж нещодавно був у "Люмосі" і залишився під враженням від якості обслуговування. Офтальмолог дуже уважно поставився до моїх проблем із зором і підібрав окуляри, які значно поліпшили моє життя. Якість лінз просто чудова!
 
ChloeДарья Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це найкраще місце для підбору окулярів в Одесі! Я вже кілька років є їхнім клієнтом і завжди отримую відмінний сервіс. Оправи стильні, лінзи якісні, а ціни цілком розумні.
 
OliviaКарина Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я завжди боялася підбирати окуляри, бо не знала, як вибрати правильні. Але в "Люмосі" мені все детально пояснили і допомогли підібрати ідеальні окуляри. Тепер я бачу світ зовсім по-іншому!
 
AvaСофія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена окулярами, які мені підібрали в "Люмосі". Вони не тільки стильні, а й дуже зручні. Лінзи якісні, не спотворюють зображення і не викликають дискомфорту.
 
ЕваСофія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" працюють справжні професіонали своєї справи. Офтальмолог провів ретельну діагностику зору і підібрав окуляри, які ідеально підходять для моїх очей. Я дуже вдячна їм за допомогу!
 
LilyАнастасія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена обслуговуванням у "Люмосі". Персонал ввічливий і уважний, а вибір оправ і лінз просто величезний. Обов'язково повернуся сюди ще раз!
 
AvaЕва Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую "Люмос" усім, хто шукає якісні окуляри та професійне обслуговування. Тут ви знайдете все, що потрібно для вашого зору!
 
GraceМілана Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
А можете підказати контактні дані цього центру?
 
AvaСофія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмоса" кілька відділень в Одесі. Вони розташовані на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Контактні телефони для консультації або запису на прийом: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
HarperКира Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідав "Люмос" і залишився дуже задоволений! Дякую за рекомендації.
 
LilyДарина Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це дійсно чудове місце! Підібрали мені такі стильні окуляри, що всі друзі заздрять!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: