Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відгуки окуляри для зору Одеса
Haruko Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки окуляри для зору Одеса
 


Привіт усім! Шукаю хорошу оптику в Одесі, щоб підібрати окуляри. Хто-небудь був у "Люмосі"? Як там із якістю та обслуговуванням?
 
Hoshi Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно заходила в "Люмос" за окулярами. Враження тільки позитивні! Персонал привітний, діагностика на рівні, окуляри підібрали ідеально під мої потреби та стиль.
 
Kumiko Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" реально допоміг мені з моїми проблемами із зором. Лікар усе детально пояснив, провів купу обстежень і підібрав окуляри, які змінили моє життя на краще. Лінзи супер, все чітко і без спотворень.
 
Machiko Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже кілька років ходжу в "Люмос" і завжди задоволена. Сервіс чудовий, вибір оправ і лінз величезний, ціни нормальні. Лікарі завжди все пояснять і допоможуть із вибором.
 
Mine Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Раніше я боялася підбирати окуляри, але в "Люмосі" все пройшло гладко. Фахівці все розповіли, показали різні лінзи і допомогли вибрати ідеальний варіант для мене. Тепер я бачу світ зовсім по-іншому!
 
Nariko Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Окулярами з "Люмоса" я дуже задоволена. Вони не тільки красиві, а й зручні. Лінзи тонкі й легкі, а зір відмінний. Почуваюся комфортно і впевнено.
 
Sorano Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" працюють справжні професіонали. Лікар провів ретельну діагностику на сучасному обладнанні, все пояснив і підібрав окуляри, які мені ідеально підходять. Дякую за індивідуальний підхід!
 
Gongjunim Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала, де підібрати хороші окуляри для дитини. У "Люмосі" нам допомогли вибрати ідеальний варіант для сина, враховуючи його вік і активність. Оправи міцні, лінзи якісні. Син задоволений, а я спокійна за його зір.
 
Aegiya Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Обслуговування в "Люмосі" на найвищому рівні. Персонал ввічливий і уважний, завжди допоможуть і дадуть відповідь на питання. Вибір оправ і лінз просто величезний, на будь-який смак і гаманець. Обов'язково прийду ще й пораджу друзям!
 
ToSsGirL Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу "Люмос" усім, хто цінує якість і професіоналізм. Там є все для здоров'я очей: сучасне обладнання, великий вибір оправ і лінз, досвідчені лікарі та уважний персонал. "Люмос" - це турбота про зір на найвищому рівні!
 
MaddeLisk Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто-небудь знає, як зв'язатися з "Люмосом"? Хочу записатися на консультацію.
 
Nariko Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" знаходиться на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
vilga Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації! Уже записався в "Люмос" наступного тижня. Сподіваюся, що мені там теж допоможуть поліпшити зір.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: