Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Окуляри для зору при астигматизмі Одеса відгуки
Dante Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Окуляри для зору при астигматизмі Одеса відгуки
 


Добрий вечір! У мене астигматизм, і мені потрібно підібрати якісні окуляри. Чула хороші відгуки про центр "Люмос". Хто-небудь там підбирав окуляри? Розкажіть про якість лінз і послуг підбору. Чи є у них діагностика зору? І які там ціни, чи не захмарні?
 
Bаunty Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідувала "Люмос" для підбору окулярів при астигматизмі. Залишилася дуже задоволена! Центр сучасний і затишний, персонал привітний. Підбір окулярів був дуже ретельним, провели повну діагностику зору на сучасному обладнанні, перевірили гостроту зору, очне дно та внутрішньоочний тиск. Лікар уважно вислухав мої побажання і допоміг обрати ідеальну оправу та лінзи, враховуючи мої особливості зору та стиль життя.
 
KoTuk Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" мені підібрали чудові окуляри! Офтальмолог професіонал своєї справи, все докладно пояснив і відповів на мої запитання, розповів про різні типи лінз для астигматизму (торичні, асферичні) і допоміг вибрати оптимальний варіант. Вибір оправ і лінз величезний, на будь-який смак і гаманець. Окуляри ношу із задоволенням, зір став набагато кращим. Рекомендую!
 
Bambi Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рада, що звернулася в "Люмос". Діагностика зору пройшла швидко і безболісно. Лікар підібрав мені окуляри, які ідеально коригують мій астигматизм. Лінзи якісні, з покриттям антивідблиску, очі не втомлюються навіть після довгої роботи за комп'ютером.
 
VeroN Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це місце, де дбають про ваш зір. Лікарі дуже уважні та компетентні. Підбір окулярів пройшов на найвищому рівні. Окуляри сидять ідеально, зір став чітким і контрастним. Дуже задоволена результатом! І ціни приємно здивували, є варіанти на будь-який бюджет.
 
Jopa Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" я відчула себе в надійних руках. Офтальмолог провів ретельну діагностику і підібрав мені окуляри, які ідеально підходять для моїх очей і мого активного способу життя. Лінзи тонкі та легкі, оправа стильна та зручна.
 
Piffy Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" перевершив усі мої очікування. Окуляри підібрали ідеально, зір став просто чудовим. Персонал дуже ввічливий і турботливий. Ціни адекватні, якість на висоті. Рекомендую всім!
 
MamBa Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте професійний підбір окулярів при астигматизмі, то "Люмос" - це те, що вам потрібно. Лікарі досвідчені, обладнання сучасне, вибір оправ і лінз величезний. Я дуже задоволена своїми новими окулярами! Мені підібрали спеціальні лінзи з циліндрами, які ідеально коригують мій астигматизм.
 
Bella Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Люмос - це центр, де ви отримаєте якісну допомогу та індивідуальний підхід. Офтальмолог уважно вислухав мої проблеми із зором, провів усі необхідні тести і підібрав окуляри, які ідеально коригують мій астигматизм. Тепер я бачу світ у всіх його барвах! Особливо сподобалося, що лікар пояснив мені всі нюанси мого зору і дав рекомендації щодо догляду за очима.
 
Nessa Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати контактні дані цього центру? І як довго чекати на прийом, якщо записатися зараз?
 
VeroN Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" розташований на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а, контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35. Я там була, дуже сподобалося! Раджу записатися заздалегідь, оскільки у них велика популярність.
 
Enigma Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації про "Люмос"! Записалася на прийом, дуже задоволена обслуговуванням і якістю оптики. Мені зробили окуляри всього за кілька днів.
 
Lemon4ik Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідав "Люмос" за вашими рекомендаціями. Лікарі - професіонали, окуляри підібрали ідеально. Дуже вдячний! Особливо потішило, що в них є гарантія на окуляри та безкоштовне сервісне обслуговування.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: