Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хороші окуляри для зору при пресбіопії Одеса
Зіновія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші окуляри для зору при пресбіопії Одеса
 


Доброго дня! Планую підібрати окуляри для зору в разі пресбіопії і придивляюся до офтальмологічного центру "Люмос" в Одесі. Хотілося б дізнатися вашу думку про нього. Хтось уже звертався туди для підбору окулярів? Яка якість послуг і лінз? Чи є у них сучасна діагностика зору? Буду вдячна за поради!
 
Груша Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Я підбирала в центрі "Люмос" окуляри при пресбіопії, з першого кроку відчула професіоналізм персоналу. Просторі кабінети, новітнє обладнання та увага до деталей. Процес підбору окулярів був дуже ретельним: офтальмолог провів детальну діагностику і запропонував кілька варіантів окулярів. У підсумку вибрала собі комфортні та стильні окуляри, які ідеально підійшли. Рекомендую!
 
Новгородцев Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій візит до "Люмосу" залишив тільки позитивні емоції. Сама діагностика пройшла швидко й ефективно, без зайвих очікувань. Офтальмолог був дуже уважний до моїх побажань, і в підсумку я отримала ідеальні окуляри для зору. Окремо хочу відзначити широкий вибір оправ і високу якість лінз. Обов'язково повернуся сюди в майбутньому!
 
Капітоліна Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 182
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була в центрі "Люмос" минулого тижня. Дуже вразило їхнє ставлення до клієнтів: усі співробітники були привітні й уважні. Підбір окулярів пройшов на найвищому рівні. Офтальмолог докладно пояснив мені всі нюанси, запропонував кілька варіантів лінз і оправ. Тепер ношу окуляри, які мені ідеально підходять і не викликають дискомфорту. "Люмос" безумовно заслуговує на довіру.
 
Капека Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
І я була в центрі "Люмос" на підборі окулярів. Із самого порога відчула, що потрапила в надійні руки. Центр оснащений новітнім обладнанням, а фахівці працюють із клієнтами дуже професійно. Мені запропонували кілька чудових варіантів окулярів, і я вибрала ті, що підійшли мені ідеально. Окуляри дуже комфортні, зір у них став набагато чіткішим. Рекомендую "Люмос" усім, хто піклується про свій зір.
 
Грін Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно відвідала "Люмос" для підбору окулярів за пресбіопії. Центр справив враження з перших хвилин: сучасний інтер'єр, доброзичливий персонал та індивідуальний підхід. Офтальмолог провів ретельну діагностику, запропонував кілька варіантів окулярів. Тепер ношу окуляри, які мені дійсно підходять, і дуже задоволена результатом. Планую продовжувати звертатися в "Люмос" і рекомендую цей центр усім.
 
Аксаков Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідала "Люмос" днями для підбору окулярів, і хочу теж поділитися позитивним досвідом. У центрі мені провели повну діагностику зору, після чого офтальмолог запропонував кілька варіантів окулярів. Зручно, що є широкий вибір оправ і можливість вибрати лінзи різної якості. У підсумку вибрала ідеальні окуляри, які чудово підходять для моїх потреб. Рекомендую!
 
Владилена Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
І я нещодавно була в "Люмосі" для підбору окулярів при пресбіопії. Дуже приємно здивувала висока якість обслуговування та уважне ставлення до клієнтів. Офтальмолог провів детальну діагностику, пояснив усі можливі варіанти і допоміг вибрати найбільш підходящі окуляри. Тепер ношу їх із задоволенням, зір значно покращився.
 
Оліса Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Побувала в центрі "Люмос" для підбору окулярів, і залишилася в повному захваті. Відмінне обслуговування, уважний персонал і, головне, ретельний підхід до підбору окулярів. Фахівці провели якісну діагностику і запропонували кілька варіантів оправ і лінз. Тепер ношу окуляри, які ідеально підійшли для мене. Безумовно буду звертатися в "Люмос" знову.
 
Гликерія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
І в мене враження залишилися найпозитивніші. Центр обладнаний на вищому рівні, фахівці працюють професійно і з увагою до деталей. Підібрали мені чудові окуляри, які ідеально підходять і комфортні в носінні. Дуже рада, що вибрала саме "Люмос". Рекомендую!
 
Серафимка Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, контактні дані центру "Люмос". Хочу записатися на діагностику і підбір окулярів, судячи з відгуків, це чудовий центр.
 
Аксаков Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" розташований на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а, контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Ревміра Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації! Після відвідин "Люмоса" залишилася в повному захваті. Професійний підхід, уважні фахівці, і що найголовніше - ідеально підібрані окуляри. Тепер тільки туди буду ходити!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: