Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Замовити окуляри для зору при пресбіопії Одеса
Серафима Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 152
Репутація: 0
Статус: Offline
Замовити окуляри для зору при пресбіопії Одеса
 


Друзі, порадьте, будь ласка, де в Одесі можна підібрати якісні окуляри для зору при пресбіопії? Хочу звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Може хтось там уже був? Розкажіть про якість лінз, послуг підбору та діагностики зору. Цікавить, чи є у них сучасне обладнання і великий вибір оправ.
 
Нонна Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмос" звернулася за рекомендацією подруги і не пошкодувала. Центр сучасний, обладнання нове, чистота і порядок ідеальні. Офтальмолог дуже грамотний, все докладно розповів і показав, відповів на всі мої запитання. Вибір оправ величезний, від класичних до наймодніших, підібрали стильні та зручні окуляри, які ідеально підходять до форми мого обличчя. Ціни адекватні, сервіс на вищому рівні, відчувається турбота про кожного клієнта.
 
Неллі75 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
І я залишилася дуже задоволена! Персонал уважний і професійний, починаючи з адміністратора і закінчуючи лікарем. Офтальмолог провів ретельну діагностику зору на сучасному обладнанні, пояснив усі нюанси мого стану та допоміг підібрати ідеальні окуляри. Лінзи якісні, зір став набагато чіткішим, а очі не втомлюються навіть після довгої роботи.
 
Селена Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це знахідка для тих, хто цінує свій зір! Професіоналізм лікарів вражає. Діагностика проведена на вищому рівні, з використанням новітніх технологій. Підбір окулярів зайняв небагато часу, але був дуже ретельним. Лінзи відмінної якості, очі не втомлюються навіть після тривалої роботи за комп'ютером. Окуляри не тільки поліпшили мій зір, а й стали стильним аксесуаром.
 
CryX7 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідування центру "Люмос" залишило тільки позитивні емоції. Приємна атмосфера, привітний персонал. Офтальмолог терпляче відповідав на всі мої запитання, навіть найбезглуздіші, допоміг вибрати оправу і лінзи, враховуючи мої індивідуальні особливості, побажання і навіть стиль одягу. Окуляри ношу із задоволенням, вони легкі, зручні та мають чудовий вигляд!
 
Германн Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмос" звернувся вперше і був приємно здивований рівнем сервісу. Все чітко, організовано, без черг і затримок. Записався на зручний час, прийняли хвилина в хвилину. Офтальмолог - справжній професіонал своєї справи, провів повну діагностику, пояснив результати простою мовою. Окуляри підібрані ідеально, зір став ясним і чітким. Рекомендую цей центр усім!
 
дила Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте місце, де вам допоможуть підібрати окуляри при пресбіопії, то "Люмос" - чудовий вибір. Тут працюють досвідчені фахівці, які використовують сучасне обладнання та якісні матеріали. Мені підібрали прогресивні лінзи, які дозволяють бачити чітко на всіх відстанях. Я дуже задоволена результатом!
 
Патрісія Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмос" мені не тільки підібрали чудові окуляри, а й дали цінні рекомендації щодо догляду за зором. Офтальмолог пояснив, як правильно користуватися окулярами, які вправи робити для очей, щоб запобігти подальшому погіршенню зору. Дуже уважне і турботливе ставлення до пацієнтів, відчуваєш себе в надійних руках.
 
Голді Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це центр, де ви отримаєте кваліфіковану допомогу та індивідуальний підхід. Офтальмолог ретельно вивчив мою історію хвороби, провів усі необхідні дослідження, включно з перевіркою очного дна, і підібрав окуляри, що ідеально коригують мій зір. Також запропонували різні варіанти лінз із захистом від УФ-випромінювання та покриттям антивідблиску.
 
Зигмунд1986 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, контактні дані центру "Люмос". Хочу записатися на прийом.
 
Германн Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" розташований на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а, контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35. У них є зручний сайт, де можна подивитися інформацію про лікарів і послуги, а також записатися на прийом онлайн.
 
Сірі Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації! Записалася в "Люмос" і залишилася дуже задоволена. Офтальмолог - професіонал своєї справи, підібрав мені ідеальні окуляри, які не тільки корегують зір, а й підкреслюють мій стиль. Сервіс на вищому рівні, всім рекомендую!
 
Євдоха Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це найкращий офтальмологічний центр в Одесі! Лікарі уважні й доброзичливі, обладнання сучасне, вибір оправ величезний, від бюджетних до преміум-класу. Підібрали мені окуляри, які ідеально сидять і забезпечують відмінний зір. У центрі також є можливість замовити виготовлення окулярів за індивідуальними параметрами.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: