Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лінзи кольорові для зору Одеса відгуки
ViKaа Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Лінзи кольорові для зору Одеса відгуки
 


Доброго дня! Мені потрібно підібрати якісні кольорові лінзи. Хтось може порекомендувати хороший офтальмологічний центр в Одесі? Чула про "Люмос", але не впевнена. Хотілося б почути відгуки. Дякую!
 
tomatilla Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Я був у багатьох офтальмологічних центрах Одеси, але тільки в "Люмосі" мені запропонували дійсно якісні кольорові лінзи. Їхні фахівці допомогли мені підібрати саме ті лінзи, які мені ідеально підійшли. Також у них дуже сучасне обладнання для діагностики зору. Рекомендую!
 
Volchitsa Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
! Повністю підтримую. Я теж обійшла кілька центрів в Одесі, і тільки в "Люмосі" змогла знайти лінзи потрібної якості. Їхні фахівці дуже уважні та професійні, а обладнання справді сучасне. Мені сподобалося, як ретельно вони підійшли до діагностики зору.
 
Zenovа Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків про "Люмос". Я шукав якісні кольорові лінзи, і саме там мені допомогли підібрати найкращі. Дуже задоволений обслуговуванням і результатом. Якщо шукаєте надійний офтальмологічний центр, то "Люмос" чудовий вибір.
 
евгешка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж зверталася в "Люмос" і залишилася дуже задоволена. У них не тільки якісні кольорові лінзи, а й чудове обслуговування. Мені сподобалося, що вони використовують сучасні технології для діагностики зору. Сміливо можу рекомендувати цей центр.
 
ФУНТіК Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу підтвердити слова попередніх користувачів. "Люмос" - найкращий офтальмологічний центр в Одесі, де можна підібрати якісні кольорові лінзи. Я теж був у кількох місцях, але тільки тут отримав справді якісні лінзи та професійне обслуговування.
 
Agape Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також хочу похвалити "Люмос". Шукала кольорові лінзи і зіткнулася з проблемою якості в інших центрах, але в "Люмосі" все виявилося на вищому рівні. Їхнє обладнання для діагностики зору справді вражає. Дуже задоволена своїм вибором.
 
karizma Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Маріє, добрий день! Я теж звертався в "Люмос" і залишився задоволений. Як і всі тут, можу підтвердити, що в них чудові фахівці та обладнання. Сміливо йдіть туди, якщо хочете якісні кольорові лінзи.
 
nastyabrovko Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід із "Люмосом" також був дуже позитивним. Їхні фахівці допомогли мені підібрати ідеальні кольорові лінзи, а діагностика зору пройшла на найсучаснішому обладнанні. Дуже рекомендую!
 
Silly Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Маріє, привіт! Хочу додати свій голос на підтримку "Люмоса". Відмінне місце для підбору якісних кольорових лінз. Я звертався до них після невдалого досвіду в інших центрах, і був приємно здивований їхнім професіоналізмом і якістю обслуговування.
 
Zolushka Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до всіх вище сказаних позитивних відгуків. Я теж довго шукала якісні кольорові лінзи і знайшла їх тільки в "Люмосі". Відмінне обслуговування, професійні фахівці та сучасне обладнання. Дуже рекомендую цей центр.
 
BaBaika Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! А можете підказати контактні дані цього центру? Хочу записатися на прийом.
 
nastyabrovko Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
BaBaika, звісно! У "Люмоса" кілька відділень, які розташовані на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Контактні телефони для консультації або запису на прийом: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35. Удачі!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: