Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лінзи контактні для зору Одеса
LICOMOPA Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Лінзи контактні для зору Одеса
 

Підкажіть, будь ласка, хороший офтальмологічний центр в Одесі, де можна підібрати якісні контактні лінзи. Чула про "Люмос", але хотілося б почути відгуки тих, хто там був.
 
Діамантік Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго шукала, де купити хороші лінзи, обійшла купу місць. У підсумку зупинилася на "Люмосі". Залишилася дуже задоволена і лінзами, і обслуговуванням.
 
Alisa32 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую! У "Люмосі" дійсно великий вибір якісних лінз. Мені там підібрали ідеальний варіант, очам дуже комфортно.
 
VELEZA Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в "Люмосі" минулого тижня. Лікарі - професіонали своєї справи, все пояснили, допомогли з вибором. Обладнання в них сучасне, діагностику провели ретельно.
 
ККарина Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це найкраще, що траплялося з моїми очима! Лінзи ношу вже кілька місяців, жодних проблем. Раніше постійно були подразнення, зараз усе чудово.
 
МАЛИШКАА Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж можу порекомендувати "Люмос". Купувала там кольорові лінзи, вибір величезний, очі не втомлюються, мають природний вигляд.
 
Alina1320661 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно була на діагностиці в "Люмосі". Лікар дуже уважний, усе детально розповів, відповів на всі запитання. Тепер тільки туди буду ходити.
 
BariJua Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це мережа офтальмологічних центрів. У них кілька філій в Одесі: на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Телефони для запису: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
SkyFox Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків про "Люмос". Була в них на консультації, лікар усе детально пояснив, підібрав лінзи, які ідеально підійшли.
 
Блондинка Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це не тільки якісні лінзи, а й чудовий сервіс. Персонал ввічливий, уважний, завжди готові допомогти.
 
Chupchik Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в Люмосі минулого тижня, підібрала собі лінзи. Дуже задоволена результатом, очі мають яскравий і виразний вигляд.
 
Annyу Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це знахідка для тих, хто цінує якість і професіоналізм. Рекомендую всім!
 
Alic Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу подякувати всім за рекомендації. Записалася в "Люмос", уже купила лінзи. Дуже задоволена, очам комфортно, зір чудовий!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: