Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Купити лінзи контактні для зору Одеса
YaroslavaY Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Купити лінзи контактні для зору Одеса
 


Доброго дня, форумчани! Потрібна ваша допомога. Мені потрібно підібрати якісні контактні лінзи, але я не знаю, куди краще звернутися в Одесі. Чула про офтальмологічний центр "Люмос". Хто-небудь був там? Як вам їхні послуги та лінзи?
 
AlexandraAmber Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Я пробував різні офтальмологічні центри в Одесі, але якісні лінзи мені запропонували тільки в "Люмосі". Їхні фахівці допомогли мені підібрати ідеальні лінзи, і в них дійсно сучасне обладнання для діагностики зору.
 
Victori Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж була в кількох центрах, але в "Люмосі" мені справді підібрали якісні лінзи. Дуже задоволена їхніми послугами та професіоналізмом.
 
GalinaG Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Погоджуся з попередніми відгуками. Тільки в "Люмосі" мені запропонували хороші лінзи. Фахівці там чудові, і обладнання у них на вищому рівні.
 
35Diana Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
YaroslavaY, рекомендую "Люмос". Я перепробувала багато місць, але тільки там змогла знайти ідеальні лінзи. Дуже задоволена їхнім обслуговуванням і якістю продукції.
 
EkaterinaEcl Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу похвалити "Люмос". Вони допомогли мені підібрати ідеальні контактні лінзи. Дуже професійний персонал і сучасне обладнання.
 
Jeanette Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
YaroslavaY, йдіть у "Люмос". Вони дійсно найкращі в Одесі. Я була в кількох місцях, але тільки там мені допомогли підібрати якісні лінзи. Фахівці дуже уважні та кваліфіковані.
 
Inessa Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую! "Люмос" - це найкращий вибір. Вони справді знають свою справу і пропонують якісну оптику. Дуже задоволений їхніми послугами та лінзами.
 
Xenia Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків про "Люмос". У них чудові фахівці та сучасне обладнання. Лінзи підібрали ідеально.
 
40Ludmila Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
YaroslavaY, сміливо йдіть у "Люмос". Я був у багатьох центрах, але тільки там знайшов якісні лінзи. Дуже професійні фахівці та висококласне обладнання.
 
MarinaMoon Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж рекомендую "Люмос". Вони найкращі в Одесі з підбору контактних лінз. Фахівці там дуже кваліфіковані й уважні. Лінзи ідеальні!
 
NNina Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати контактні дані цього центру "Люмос"?
 
35Diana Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
NNina, звісно! У них кілька відділень: на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Контактні телефони для консультації або запису на прийом: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: