Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Замовити лінзи контактні для зору Одеса
OksanaО Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Замовити лінзи контактні для зору Одеса
 


Привіт, форумчани! Допоможіть, будь ласка, з вибором офтальмологічного центру в Одесі для підбору якісних контактних лінз. Чула про центр "Люмос". Хтось уже користувався їхніми послугами? Потрібно підібрати лінзи, не знаю, куди краще звернутися. Заздалегідь дякую!
 
Pelageya Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була в кількох офтальмологічних центрах Одеси, але якісні лінзи мені запропонували тільки в "Люмосі". У них дійсно чудова оптика і фахівці, які допомогли мені підібрати ідеальні лінзи. Дуже рекомендую!
 
RosaRipple Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю підтримую. Я теж пройшов через безліч центрів, поки не потрапив у "Люмос". Там мені зробили детальну діагностику на сучасному обладнанні та підібрали лінзи, які підійшли ідеально.
 
Sophia Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж була в "Люмосі". Відмінний центр! Фахівці знають свою справу, а обладнання просто на вищому рівні. Лінзи, які вони мені підібрали, були набагато кращими за ті, що я пробувала раніше. Раджу!
 
Tamaraа Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу приєднатися до рекомендацій. Після довгих пошуків я знайшов у "Люмосі" не тільки якісні лінзи, а й професійне ставлення до клієнтів. Дуже задоволений!
 
Ursula Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід із "Люмосом" теж був дуже позитивним. До цього я користувалася послугами кількох центрів, але жоден з них не зрівнявся з "Люмосом". Лінзи, які вони підібрали, просто ідеальні!
 
Fedora Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згоден із попередніми відгуками. У "Люмосі" мені зробили детальну діагностику і запропонували лінзи, які справді покращили мій зір. Раджу звернутися.
 
Charitina Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Fedora, підтримаю всіх попередніх коментаторів. Була в багатьох місцях, але якісні лінзи і відмінне обслуговування знайшла тільки в "Люмосі". Фахівці там справді знають, що роблять. Дуже задоволена їхньою роботою!
 
ElviraEl Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Згоден з відгуками вище. У "Люмосі" мені підібрали ідеальні лінзи, які я ношу вже кілька місяців без будь-яких проблем. Обладнання там дійсно сучасне, і сервіс на висоті.
 
JuliaJu Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був схожий досвід. Шукала хороший центр, і "Люмос" виявився найкращим варіантом. Лінзи підібрали ідеально, а діагностика пройшла швидко і комфортно. Рекомендую!
 
YanaYo Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, контактні дані цього центру? Хочу записатися на консультацію.
 
Sophia Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
YanaYo, у них кілька відділень: на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Контактні телефони для консультації або запису на прийом: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
AliceAstral Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім велике спасибі за рекомендації! Сьогодні сходила в "Люмос" і залишилася дуже задоволена. Лінзи підібрали ідеально, а сервіс на найвищому рівні. Ще раз дякую!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: