Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Якісна мультифокальна оптика для зору Одеса
Sassy Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Якісна мультифокальна оптика для зору Одеса
 


Здраствуйе! Потрібна порада. Мені потрібно підібрати мультифокальну оптику, і я чула про офтальмологічний центр "Люмос". Хто-небудь звертався до них? Чи варто туди йти або є інші хороші варіанти в Одесі?
 
Sapphire Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Sassy, однозначно тільки "Люмос". Я був у багатьох офтальмологічних центрах Одеси, але якісну мультифокальну оптику запропонували тільки в "Люмосі". Дуже задоволений їхніми послугами. Якісна оптика і професійний підхід.
 
Mocha Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую. Теж довго шукала мультифокальну оптику і в підсумку звернулася в "Люмос". Вони дійсно продають якісну оптику і допомагають підібрати найкращий варіант. Плюс, у них сучасне обладнання для діагностики зору.
 
Ivory Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити попередні відгуки. Був у кількох центрах, але тільки в "Люмосі" знайшов мультифокальну оптику. Фахівці там дуже грамотні й обладнання на вищому рівні.
 
Jubilee Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Sassy, теж рекомендую "Люмос". Там мені підібрали ідеальну мультифокальну оптику. Дуже задоволена якістю обслуговування і уважним ставленням.
 
Marigold Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Додам ще один позитивний відгук. "Люмос" дійсно найкращий варіант в Одесі для підбору мультифокальної оптики. У мене була складна ситуація з очима, але вони впоралися на відмінно.
 
Cameo Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна з усіма вище. "Люмос" - це не просто центр, а справжній рай для тих, у кого проблеми із зором. Мультифокальна оптика - їхній коник.
 
Azure Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Sassy, не сумнівайся і йди в "Люмос". Сам довго шукав, де можна зробити якісну мультифокальну оптику, і тільки вони змогли мені допомогти.
 
Wisteria Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Ох, скільки відгуків уже! Я теж додам свій. "Люмос" допомогли мені підібрати чудову мультифокальну оптику. Їхнє обладнання та фахівці на висоті.
 
Gazelle Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків. "Люмос" - це дійсно професіонали своєї справи. У них чудова мультифокальна оптика і сучасне обладнання для діагностики.
 
IvoryIsle Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Sassy, вам безперечно варто відвідати "Люмос". Я там була і залишилася в повному захваті. Мультифокальна оптика - просто супер. Дуже рекомендую!
 
SapphireSculpt Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати контактні дані цього центру?
 
Jubilee Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
SapphireSculpt, у "Люмос" кілька відділень в Одесі. Вони розташовані на:
Генуезька 1/2
Богдана Хмельницького 1/3
Корольова 56а
Контактні телефони для консультації або запису на прийом: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: