Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лінзи для зору Одеса
Anna70 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Лінзи для зору Одеса
 


Доброго дня! Мені потрібно підібрати якісні лінзи для зору, і я думаю звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Що можете сказати про цей центр? Хтось там підбирав лінзи? Яка якість лінз і послуг підбору? Є діагностика зору?
 
Maria_Ц Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно я відвідала центр "Люмос" для підбору контактних лінз і хочу поділитися своїм досвідом. Від самого початку візит до центру "Люмос" залишив у мене приємне враження. Просторе і сучасне приміщення, доброзичливий персонал і привітна атмосфера відразу налаштували на позитивний лад. Процес підбору лінз виявився дуже ретельним і професійним.
 
Cat_herine Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу теж розповісти про свій візит у "Люмос". Спочатку мені провели комплексне обстеження зору. Офтальмолог перевірив стан моїх очей з використанням сучасного обладнання, що дало змогу точно визначити мої зорові параметри та виявити всі особливості зору.
 
Alexandraааа Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій візит до "Люмосу" був чудовим. Офтальмолог уважно вислухав мої вподобання та потреби. Ми обговорили, як я планую використовувати лінзи, які у мене вимоги до комфорту і який режим носіння мені підходить. Мені запропонували кілька варіантів лінз різних марок і матеріалів.
 
Olga_12 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмос" мені пояснили плюси і мінуси кожного варіанту лінз, допомогли вибрати найбільш підходящий. Підібрані лінзи виявилися ідеальними для мене. Вони комфортні, не викликають подразнення.
 
Limonka Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм позитивним досвідом у "Люмос". Завдяки консультаціям фахівців, я тепер упевнено справляюся з доглядом за лінзами та їх носінням. Мій досвід у центрі був виключно позитивним. Професіоналізм та уважне ставлення фахівців зробили процес підбору лінз максимально комфортним та результативним.
 
ELENAА Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу сказати, що в "Люмос" мені дійсно допомогли. Я впевнена, що знайшла надійне місце для регулярних перевірок зору та підбору лінз. Рекомендую "Люмос" усім, хто шукає якісне обслуговування та індивідуальний підхід до корекції зору.
 
ONLY Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій візит до центру "Люмос" був чудовим. Просторе і сучасне приміщення, доброзичливий персонал і привітна атмосфера відразу налаштували на позитивний лад. Процес підбору лінз виявився дуже ретельним і професійним.
 
MiaРи Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмос" мені провели комплексне обстеження зору. Офтальмолог перевірив стан моїх очей з використанням сучасного обладнання, що дало змогу точно визначити мої зорові параметри та виявити всі особливості зору.
 
romantic_girl Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую центр "Люмос" для підбору лінз. Офтальмолог уважно вислухав мої вподобання і потреби, запропонував кілька варіантів лінз різних марок і матеріалів, пояснив плюси й мінуси кожного варіанта, допоміг вибрати найбільш підходящий.
 
MaDaM Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати контактні дані цього центру?
 
Alexandraааа Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр розташований на Генуезькій 1/2 і на Богдана Хмельницького 1/3, контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Terracotka Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу подякувати всім за хороші відгуки про "Люмос". Записалася на прийом і не пошкодувала. Лінзи підібрали професійно, обслуговування на вищому рівні.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: