Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лінзи для зору ціна Одеса
Sandra Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Лінзи для зору ціна Одеса
 


Доброго дня всім! Мені потрібно підібрати якісні лінзи для зору, і я думаю звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Що ви можете сказати про цей центр? Хтось уже підбирав там лінзи? Яка якість лінз і послуг підбору?
 
Nepocornaya Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно я відвідала центр "Люмос" для підбору контактних лінз, і він залишив у мене приємне враження. Процес підбору лінз виявився дуже ретельним і професійним. Спочатку мені провели комплексне обстеження зору. Офтальмолог перевірив стан моїх очей з використанням сучасного обладнання, що дало змогу точно визначити мої зорові параметри та виявити всі особливості зору. Підібрані лінзи виявилися ідеальними для мене. Вони комфортні, не викликають подразнення і забезпечують відмінну видимість.
 
Yolka Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з попереднім відгуком. Я теж нещодавно відвідала центр "Люмос" і була приємно здивована рівнем сервісу. Обстеження було дуже детальним, і підібрані лінзи ідеально підійшли. Особливо сподобалася увага і турбота з боку фахівців. Рекомендую!
 
ShOCOLATKA Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" справді заслуговує на всі похвали. У мене був такий самий позитивний досвід, як і в інших. Обладнання сучасне, лікарі уважні та професійні. Лінзи ношу вже місяць, і вони відмінно справляються зі своїм завданням. Візити в "Люмос" стали для мене гарантією якісного обслуговування.
 
Sandra20 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую! "Люмос" - це чудовий вибір для підбору контактних лінз. Процес обстеження і підбору був дуже ретельним. Лікар приділив багато часу, щоб зрозуміти мої потреби і запропонувати найкращий варіант. Лінзи дуже зручні, і я повністю задоволена.
 
Malenkaya Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків. Мій візит до "Люмосу" також залишив тільки хороші враження. Діагностика зору була на найвищому рівні, підібрані лінзи ідеально підходять, жодного дискомфорту. Дуже рекомендую цей центр!
 
Tilestra Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід у "Люмос" теж був винятково позитивним. Фахівці центру справді знають свою справу. Процес підбору лінз був ретельним і професійним. Лінзи виявилися комфортними, і тепер я можу насолоджуватися чітким зором без будь-якого дискомфорту.
 
girl Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідала "Люмос" за порадою друзів і не розчарувалася. Дуже професійний та уважний персонал. Процес підбору лінз був максимально комфортним і ефективним. Результат перевершив усі очікування. Рекомендую!
 
AnGeLyTkO Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" - це місце, де я знайшла ідеальні контактні лінзи. Обстеження було дуже докладним, а консультації фахівців допомогли мені зрозуміти, як правильно доглядати за лінзами. Я дуже задоволена якістю послуг і рекомендую цей центр усім.
 
DIVA Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків. Процес підбору лінз у "Люмос" був на найвищому рівні. Обладнання сучасне, лікарі - професіонали своєї справи. Лінзи підійшли ідеально, жодного дискомфорту. Дуже рекомендую цей центр усім, хто шукає якісні лінзи та професійне обслуговування.
 
ImperаtRitsa Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати контактні дані цього центру?
 
girl Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр знаходиться на Генуезькій 1/2 і на Богдана Хмельницького 1/3. Контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Lady Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за відгуки та контактні дані! Записалася в "Люмос" і залишилася дуже задоволена якістю наданих послуг і підбором лінз. Всім рекомендую!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: