Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відгуки лінзи для зору Одеса
Cleopatra Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки лінзи для зору Одеса
 


Добрий вечір! Хочу підібрати якісні лінзи для зору і подумую звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Хтось там підбирав лінзи? Поділіться своїм досвідом: як там проходить підбір, яка якість лінз, чи є діагностика зору? Буду дуже вдячна за відгуки!
 
Leon4a Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно я відвідала центр "Люмос" для підбору контактних лінз і залишилася в повному захваті! Процес підбору був дуже ретельним і професійним. Спочатку мені провели комплексне обстеження зору, використовуючи новітнє обладнання. Офтальмолог детально вивчив стан моїх очей і ставив багато запитань, щоб максимально точно підібрати лінзи.
 
MISHELЧиkА Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу додати до попереднього відгуку: підібрані в "Люмос" лінзи виявилися просто ідеальними! Вони неймовірно комфортні, не відчуваються на очах і забезпечують відмінну видимість. Я навіть забуваю, що ношу лінзи!
 
Raia Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезне спасибі фахівцям "Люмос" за їхній професіоналізм і чуйне ставлення! Завдяки їм я нарешті можу насолоджуватися чітким зором без окулярів і дискомфорту.
 
Monka Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу залишити свій відгук про центр "Люмос". Мені були потрібні лінзи для корекції астигматизму, і я дуже переживала, що підібрати їх буде складно. Але в "Люмос" все пройшло просто ідеально! Лікарі центру - справжні майстри своєї справи, вони підібрали мені лінзи, які ідеально підійшли, і тепер я бачу світ в абсолютно нових фарбах!
 
musichka Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків! У "Люмос" я не тільки підібрала ідеальні лінзи, а й отримала вичерпну консультацію щодо догляду за ними. Тепер я впевнена, що мої очі будуть у безпеці.
 
Gelyash Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете, будь ласка, підказати контактні дані центру "Люмос"?
 
Leon4a Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" знаходиться за адресами: Генуезька 1/2 та Богдана Хмельницького 1/3
Телефони для запису на прийом - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
makoondy Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж планую відвідати "Люмос" за рекомендацією друзів. Чула багато хороших відгуків про цей центр, сподіваюся, що і мені там допоможуть підібрати ідеальні лінзи.
 
MISHELЧиkА Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Не сумнівайтеся, в "Люмос" вам обов'язково допоможуть! Я вже кілька років користуюся послугами цього центру і завжди задоволена результатом.
 
ROLA Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за відгуки про "Люмос"! Записалася на прийом за рекомендацією з форуму і жодного разу не пошкодувала. У центрі працюють справжні професіонали, які знають свою справу.
 
nagul Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую всім, хто шукає якісні лінзи та індивідуальний підхід до корекції зору, звернутися в "Люмос". Не пошкодуєте!
 
ZJIO Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за відгуки! Завдяки вам я теж дізналася про "Люмос" і тепер знатиму, куди звернутися за підбором лінз.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: