Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Купити хороші лінзи Одеса
elmargo Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Купити хороші лінзи Одеса
 


Вітаю всіх! Хочу підібрати якісні контактні лінзи і чула хороші відгуки про центр "Люмос". Хто-небудь там був? Розкажіть, будь ласка, як там проходить підбір лінз, яка якість лінз і послуг загалом? Як там із діагностикою зору?
 
Hedina Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно була в "Люмосі" для підбору лінз і залишилася дуже задоволена! Підхід до клієнта тут на найвищому рівні. Спочатку провели повне обстеження очей на сучасному обладнанні, а потім ретельно підібрали лінзи. Ношу їх уже кілька місяців, жодних нарікань - комфорт, чіткість зору, жодних подразнень. Величезне спасибі фахівцям центру за професіоналізм і чуйне ставлення! Усім, хто шукає якісні лінзи та індивідуальний підхід, рекомендую "Люмос".
 
hvost Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна з попереднім відгуком! Теж нещодавно підбирала лінзи в "Люмосі" і залишилася в захваті. Професіонали своєї справи, сервіс на найвищому рівні. Лінзи підібрали ідеально, очам комфортно, бачу відмінно.
 
KiKi Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
До "Люмоса" мучилася з підбором лінз - то незручні, то подразнення. Тут же все зробили ідеально! Дякую грамотному підходу й уважному ставленню. Ношу лінзи із задоволенням, бачу як яструб!
 
krabz Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго не міг знайти відповідні лінзи, поки не звернувся в "Люмос". Офтальмологи центру - справжні професіонали! Вони ретельно підібрали мені лінзи, враховуючи всі мої індивідуальні особливості. Тепер я бачу perfectly! Величезне спасибі фахівцям центру за їхню роботу!
 
Merci Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже кілька місяців ношу лінзи, які мені підібрали в "Люмосі", і можу з упевненістю сказати, що це одні з найкращих лінз, які я коли-небудь пробувала. Вони дуже зручні, не відчуваються на очах, і забезпечують чіткий зір протягом усього дня. Хочу відзначити і сервіс центру: все на вищому рівні - від привітних адміністраторів до грамотних фахівців. Рекомендую всім, хто шукає якісні лінзи і хоче отримати професійну допомогу!
 
Siza Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" я була не так давно, але вже можу сказати, що це центр з високими стандартами обслуговування. Офтальмолог ретельно оглянув мої очі, провів усі необхідні дослідження, грамотно і зрозуміло все пояснив. Підібрав лінзи, які ідеально підходять. Величезне спасибі фахівцям центру за їхній професіоналізм!
 
Odita Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна з попереднім відгуком! Я теж нещодавно була в "Люмосі" на підборі лінз і залишилася в захваті. Дуже грамотні фахівці, сучасне обладнання, великий вибір лінз. Підібрали мені лінзи, які ідеально підійшли, ношу із задоволенням! Спасибі "Люмос" за мій відмінний зір!
 
Ннастя Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, підкажіть, де знаходиться "Люмос" і контактні телефони?
 
krabz Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактні дані центру "Люмос" - Генуезька 1/2 та Богдана Хмельницького 1/3. Телефонні номери: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
uzetka Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі велике за рекомендацію центру "Люмос"! Записалася на прийом за вашою порадою і ні краплі не пошкодувала. У центрі працюють дуже грамотні фахівці, які допомогли мені підібрати ідеальні лінзи. Тепер я можу забути про незручні окуляри і насолоджуватися відмінним зором!
 
Аллуся Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за відгуки! Відвідала "Люмос" і дуже задоволена результатом. Лінзи підійшли ідеально, обстеження було ретельним. Чудовий центр!
 
лялька Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за поради! Побувала в "Люмос" і вражена якістю обслуговування. Лінзи підібрали відмінно, дуже задоволена.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: