Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Де замовити лінзи для зору Одеса
Renatа9911 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Де замовити лінзи для зору Одеса
 


Доброго дня! Хочу підібрати якісні лінзи для зору і розглядаю офтальмологічний центр "Люмос" в Одесі. Хто-небудь звертався туди? Чи варто туди йти? Поділіться, будь ласка, своїми враженнями про центр.
 
ryabovа Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була в центрі "Люмос" кілька місяців тому. Дуже задоволена візитом! Фахівці дійсно знають свою справу і роблять усе, щоб клієнт почувався комфортно. Лінзи підібрали ідеально. Обов'язково варто звернутися!
 
Solomia Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую попередні відгуки! У "Люмос" працюють професіонали, які приділяють багато уваги кожному пацієнту. Обстановка в центрі просто чудова, почуваєшся як вдома. Підбір лінз був швидким і якісним. Рекомендую!
 
DeBo4ka Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" - дійсно чудове місце для підбору лінз! Дуже ввічливий персонал, атмосфера приємна і комфортна. Фахівці дуже уважні та професійні, мені підібрали ідеальні лінзи. Я в повному захваті!
 
Vilenchik Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася в "Люмос" кілька разів, і щоразу залишалася задоволена! Співробітники ввічливі й уважні, завжди готові допомогти і відповісти на всі запитання. Лінзи підібрали з урахуванням усіх моїх побажань. Дуже рекомендую цей центр!
 
Ліззка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж задоволена центром "Люмос"! Персонал - справжні професіонали, всі дуже ввічливі й уважні. Обстановка спокійна і комфортна, дуже затишно. Мені підібрали лінзи, які ідеально підходять. Обслуговування на вищому рівні!
 
Sms-ka Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно відвідала центр "Люмос", і залишилася в повному захваті! Персонал дуже ввічливий і професійний. Обстановка приємна, спокійна. Лінзи підібрали швидко і якісно, враховуючи всі мої нюанси. Однозначно варто звернутися!
 
Кьяра Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна з попередніми відгуками! "Люмос" - чудове місце для підбору лінз. Фахівці уважні та професійні, атмосфера в центрі дуже приємна. Мені підібрали ідеальні лінзи, обслужили чудово. Рекомендую!
 
Манашка Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр корекції зору "Люмос" просто чудовий! Співробітники ввічливі, уважні, справжні професіонали. Обстановка комфортна і спокійна. Мені підібрали лінзи, враховуючи всі мої особливості, і обслужили на найвищому рівні. Дуже задоволена!
 
AngeLочек Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Може хтось підказати контактні дані центру "Люмос"? Дуже хочеться відвідати їх після всіх цих відгуків.
 
DeBo4ka Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно! Центр "Люмос" знаходиться за адресами: Генуезька 1/2 та Богдана Хмельницького 1/3. Контактні телефони: (048) 777-78-80 і (067) 474-65-35.
 
Convallaria Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж дуже сподобалося в центрі "Люмос"! Фахівці там просто чудові, знають свою справу. Лінзи підібрали ідеально, обслуговування на висоті. Обстановка в центрі дуже приємна і комфортна. Усім рекомендую!
 
denisа22 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в "Люмос" недавно і можу сказати, що це найкращий центр для підбору лінз! Персонал дуже ввічливий і професійний, обстановка затишна і спокійна. Лінзи підібрали ідеально, обслуговування на висоті. Рекомендую всім!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: