Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Де купити лінзи для зору Одеса
JOLA Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Де купити лінзи для зору Одеса
 


Вітаю всіх! Хочу підібрати якісні контактні лінзи і подумую звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Хто-небудь був там? Як враження? Чи варто туди звертатися?
 
KISsKA Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр корекції зору "Люмос" - це просто знахідка! Персонал - висококваліфіковані професіонали, ввічливі та уважні. У центрі панує спокійна і комфортна атмосфера, що відразу ж викликає прихильність до себе. Я в повному захваті!
 
Livsiya Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Підбирала лінзи в "Люмосі" - і залишилася дуже задоволена! Спеціаліст врахував усі мої побажання й особливості, підібрав ідеальні лінзи, які ідеально підійшли. Сервіс на вищому рівні, всім рекомендую!
 
elvensou1 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася в "Люмос" за порадою подруги - і жодного разу не пошкодувала! Офтальмолог провела ретельну діагностику, детально відповіла на всі мої запитання і допомогла вибрати лінзи, які ідеально мені підійшли.
 
JIJINYTIVA Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це центр, де до кожного клієнта ставляться з турботою та увагою. Величезне спасибі за професійний підхід і допомогу в підборі лінз!
 
LapuLya Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Ношу лінзи, які підібрали в "Люмосі", вже понад рік і дуже задоволена! Якість оптики на висоті, очі не втомлюються, і комфорт протягом усього дня.
 
Razorage Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую всім, хто шукає якісні лінзи та професійний підбір, звертатися в "Люмос"! Не пошкодуєте!
 
LorikoSant Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте будь ласка номер телефону Люмосу.
 
LapuLya Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Для тих, хто шукає "Люмос": Адреса: Генуезька 1/2, Богдана Хмельницького 1/3. Телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
JUUZIDO Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже кілька років замовляю окуляри та лінзи в "Люмосі" і завжди задоволена якістю обслуговування та продукції. Завжди допоможуть, підкажуть, порадять.
 
SuNnY Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" великий вибір лінз на будь-який смак і гаманець. Досвідчені фахівці допоможуть підібрати саме ті, які підійдуть вам ідеально.
 
GiRl15 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Замовляла окуляри в "Люмосі" за індивідуальним рецептом - зробили швидко, якісно і за доступною ціною.
 
VAICILYA Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це не просто центр офтальмології, це місце, де дбають про здоров'я ваших очей!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: