Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Купити лінзи кольорові для зору Одеса
Ірина_1985 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Купити лінзи кольорові для зору Одеса
 


Здраствуйте, хочу підібрати якісні кольорові лінзи для зору і думаю звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Що можете сказати про цей центр? Чи варто туди звертатися? Поділіться своїм враженням про центр.
 
Катерина_77 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
У Люмосі дійсно знають свою справу. Фахівці відповіли на всі мої запитання і допомогли вибрати такі лінзи, що я тепер маю просто карколомний вигляд. Рекомендую!
 
Наталя_22 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна з попереднім відгуком! У Люмосі мені підібрали ідеальні кольорові лінзи, які не тільки виправляють зір, а й мають чудовий вигляд. Персонал ввічливий і уважний, процедура підбору була дуже ретельною.
 
Анна_З Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж задоволена Люмосом. Відчуття, що потрапила до справжніх професіоналів. Лінзи підібрали з урахуванням усіх моїх побажань, і сам процес був максимально комфортним. Рекомендую відвідати цей центр.
 
Ірина_Л Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу приєднатися до позитивних відгуків! Обстановка в Люмосі дуже затишна, а персонал - кваліфікований і уважний. Лінзи підібрали ідеально, я дуже задоволена.
 
maksа108 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Абсолютно згодна з іншими! Люмос - це висококласне місце. Лінзи підібрали з урахуванням усіх моїх уподобань, сервіс на вищому рівні. Професіоналізм і увага до деталей на висоті.
 
Pretty Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу сказати, що Люмос дійсно виправдав усі мої очікування. Лінзи, які я купила там, чудово підійшли. Професійний і доброзичливий персонал зробив процес вибору приємним.
 
Tanya Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Люмос - чудове місце для вибору кольорових лінз! Персонал ввічливий, процедура підбору була ретельною. Я залишилася дуже задоволена своїм вибором. Всім рекомендую!
 
UlasKa Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати контактні дані цього центру?
 
Ірина_Л Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр знаходиться на Генуезькій 1/2 і на Богдана Хмельницького 1/3. Контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Darina1 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний центр! Підбір лінз пройшов ідеально, врахували всі мої побажання і нюанси. Дуже вдячна за такий професіоналізм. Лінзи ношу із задоволенням.
 
Natali6a Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
У Люмосі дуже уважно ставляться до кожного клієнта. Я отримала відмінні кольорові лінзи, які повністю відповідають моїм очікуванням. Сервіс на висоті!
 
Ніка Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу приєднатися до позитивних відгуків про Люмос. Якісне обслуговування, уважний персонал і чудовий вибір лінз. Дуже задоволена своїм вибором!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: