Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Замовити лінзи кольорові для зору Одеса
Оксаночка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Замовити лінзи кольорові для зору Одеса
 


Здраствуйте, хочу підібрати якісні кольорові лінзи для зору і планую звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Хто-небудь там був? Поділіться враженнями, будь ласка. Чи варто туди звертатися?
 
Сніжка Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в повному захваті від Люмос! Мені там підібрали кольорові лінзи, що ідеально підходять за моїми параметрами. Враховували всі мої побажання і нюанси. Обслуговування на вищому рівні!
 
daxterа Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згоден із попереднім відгуком! "Люмос" - чудовий вибір. Лікарі дуже уважні та професійні, підібрали ідеальні лінзи, які мені чудово підходять. Обслуговування на вищому рівні, рекомендую!
 
dr4ug Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Офтальмологічний центр "Люмос" справді заслуговує на похвалу. У мене тільки позитивні враження: уважні лікарі, затишна атмосфера і великий вибір лінз. Підібрали кольорові лінзи ідеально. Дуже задоволений!
 
mariiaа Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це дійсно чудовий центр. Підбір лінз пройшов на вищому рівні, врахували всі мої побажання. Персонал ввічливий, професійний, обстановка комфортна. Залишився дуже задоволений!
 
Капризка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" - це дійсно чудове місце. Персонал дуже ввічливий і професійний. Мені підібрали ідеальні кольорові лінзи, врахували всі мої побажання. Я в повному захваті від обслуговування і результатів!
 
Либонька Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Погоджуся з іншими - "Люмос" чудовий центр. Лікарі компетентні, персонал ввічливий. Мені підібрали лінзи, які відмінно сидять і мають гарний вигляд. Дуже задоволений їхньою роботою, рекомендую!
 
АмеJlи Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити всі позитивні відгуки! У "Люмос" все дуже професійно і якісно. Мені підібрали кольорові лінзи, які ідеально підійшли. Обслуговування на висоті, рекомендую всім.
 
МашаМарія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" я отримав чудове обслуговування і якісні кольорові лінзи. Лікарі уважні, професійні. Обстановка комфортна, все пройшло на найвищому рівні. Дуже рекомендую цей центр!
 
Орігамі Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, контактні дані цього центру? Хочу записатися на консультацію.
 
daxterа Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" знаходиться за адресами: Генуезька 1/2 і Богдана Хмельницького 1/3. Контактні телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Перчинка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в "Люмос" нещодавно і залишилася дуже задоволена! Підбір кольорових лінз пройшов на найвищому рівні, лікарі врахували всі мої побажання. Обслуговування чудове, рекомендую всім, хто шукає якісні кольорові лінзи.
 
РеПППерша Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" дійсно заслуговує на похвалу. Мені підібрали кольорові лінзи, які ідеально підійшли. Персонал ввічливий, уважний. Дуже задоволений обслуговуванням і результатом.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: