Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Люмос в Одесі відгуки
Myasnikovvva Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Люмос в Одесі відгуки
 


Доброго дня! У когось був досвід лікування або корекції зору в центрі "Люмос"? Хотілося б почути відгуки про якість обслуговування і результат лікування.
 
Азарій Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Myasnikovvva, дуже задоволена результатом обстеження і підбором окулярів у цьому центрі! Професійні лікарі, уважний персонал і широкий вибір якісних оправ та окулярів роблять цей центр найкращим в Одесі.
 
Igor2001 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж можу підтвердити, що оперативність, професіоналізм і турбота про пацієнтів в офтальмологічному центрі "Люмос" роблять його кращим вибором для корекції зору і купівлі окулярів.
 
Іванка66 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рекомендую цей центр усім, хто шукає якісні послуги з корекції зору. Вони не тільки запропонували мені ідеальні лінзи, а й професійно проконсультували з усіх питань.
 
Mmiillaannaa Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена результатом лікування в цьому центрі. Професійні фахівці та сучасне обладнання створюють упевненість у тому, що ваш зір у надійних руках.
 
Nino0o Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний вибір оправ і лінз, уважне ставлення до кожного пацієнта і високий рівень сервісу роблять цей центр ідеальним місцем для турботи про свій зір.
 
Odesseya12 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Після багатьох років носіння окулярів я нарешті знайшов ідеальні лінзи в центрі "Люмос". Професійні лікарі провели діагностику та підібрали мені якісні та оптимальні лінзи.
 
Jenny77 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена своїм першим візитом до центру "Люмос". Доброзичливий персонал, затишна атмосфера і професійний підхід роблять його найкращим вибором для турботи про свій зір.
 
KoltsunIrina Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Тут працюють справжні професіонали своєї справи! Я отримала не тільки якісне обстеження, а й вичерпні відповіді на всі свої запитання щодо турботи про зір, також мені підібрали ідеальні окуляри для моїх очей.
 
Kukuruzam Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, хто відвідував центр "Люмос", залиште їхні контакти.
 
Іванка66 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35, це центр дійсно найкращий в Одесі.
 
Marichka8 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна цьому центру за турботу про мій зір! Професійні лікарі провели детальне обстеження і запропонували оптимальне рішення для поліпшення мого зору.
 
galla44 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Я давно мріяла позбутися окулярів, і завдяки цьому центру моя мрія стала реальністю! Оперативний і якісний сервіс роблять його найкращим вибором для корекції зору.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: