Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відгуки Люмос Одеса
Kristy12 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки Люмос Одеса
 


Добрий день! Цікаво почути думку тих, хто звертався в центр "Люмос" для корекції зору. Наскільки професійні лікарі? І яка якість послуг?
 
AidaNikolaychuk Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Я давно мріяла позбутися окулярів, і завдяки центру Люмос моя мрія стала реальністю - мені підібрали дуже якісні лінзи, які відповідають моїм запитам! Оперативний і якісний сервіс роблять цей центр - найкращим!
 
TigerLily Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр корекції зору "Люмос" - це чудовий вибір оправ і лінз, хороша діагностика, прекрасний сервіс і професійний підхід до кожного клієнта. Цей центр є справжнім лідером у галузі турботи про зір.
 
Levitskaya9 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин "Люмоса" я по-справжньому відчула різницю з іншими офтальмологічними центрами. Професійні лікарі допомогли мені вибрати ідеальні лінзи, і тепер я почуваюся набагато комфортніше.
 
Афанасія1956 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 121
Репутація: 0
Статус: Offline
Цей центр надає не тільки високоякісні послуги з корекції та діагностики зору, а й допомагає в підборі високоякісних лінз та окулярів.
 
Валентина45 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 140
Репутація: 0
Статус: Offline
Після багатьох років носіння окулярів я зважилася на корекцію зору в цьому центрі, і результат перевершив мої очікування. Процедура була безболісною, персонал професійний і уважний, а тепер я знову можу насолоджуватися життям без окулярів!
 
Zubkov Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Ніколи не думав, що корекція зору може бути настільки простою та ефективною. Дуже вдячний центру "Люмос" за відмінне обслуговування і якісні продукти.
 
Володимира Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 246
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена результатом обстеження і подальшої корекції зору в цьому центрі. Лікарі підійшли до мого випадку індивідуально, пояснили всі нюанси процедури і відповіли на всі мої запитання, також підібрали чудові окуляри.
 
Lyona56 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Враження тільки позитивні. Дуже зручно, що в одному місці можна пройти всі необхідні обстеження і отримати одразу і лінзи, і окуляри. Рекомендую всім, хто цінує свій зір!
 
Інара Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де знаходиться цей центр і є контактні телефони?
 
Zubkov Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Люмос розташований на Генуезькій 1/2, контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35, є ще відділення на Богдана Хмельницького 1/3, але я звертався на Генуезьку.
 
Євпраксія Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Процес лікування був організований на найвищому рівні. Від привітного персоналу до сучасного обладнання - все вразило. Тепер можу з упевненістю сказати, що це найкраще місце для корекції зору.
 
Марьямна Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки цьому центру я знову відчула себе вільною від залежності від окулярів. Процедура корекції зору виявилася максимально комфортною і безболісною. Раджу!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: