Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Люмос на Генуезькій відгуки
Серафимка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Люмос на Генуезькій відгуки
 


Добрий вечір! Хто-небудь із вас відвідував центр корекції зору "Люмос"? Які ваші враження від послуг, наданих у цьому центрі? Можете рекомендувати цей центр?
 
Solnyshko57 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Серафимко, я залишилася дуже задоволена тим, як мені провели корекцію зору в центрі Люмос. Професіоналізм персоналу і якість обслуговування на вищому рівні. Раджу до них звертатися!
 
Tolyaaa Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також відвідував центр "Люмос" і можу підтвердити, що вони надають широкий спектр послуг із зору. Окуляри, лінзи, обстеження, лікування - все робиться професійно та якісно.
 
Xsantox Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідав центр "Люмос" для придбання нових окулярів, і можу сказати, що вибір у них величезний, а консультанти допомогли підібрати оптимальний варіант. Дякую їм за професіоналізм!
 
Marchh Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Була вражена професіоналізмом лікарів і персоналу центру "Люмос". Мені провели повне обстеження і підібрали ідеальні лінзи для моїх очей. Тепер бачу світ ясніше і яскравіше!
 
МарьяNа Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм досвідом звернення до центру "Люмос". Вони не тільки пропонують широкий вибір продукції для зору, а й надають професійні медичні послуги, і діагностика в них на найвищому рівні!
 
Zinulya Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж зверталася в "Люмос" і залишилася задоволена. Широкий вибір лінз та окулярів, а також кваліфіковані фахівці.
 
Znat25 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися в центр "Люмос"? Цікавить процедура запису на консультацію.
 
Xsantox Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо комусь потрібні контакти центру "Люмос", ось вони: Генуезька 1/2 і Богдана Хмельницького 1/3. Телефони для запису: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Rose9 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за контактні телефони та адреси центру "Люмос"! Буду обов'язково звертатися до них для отримання професійної допомоги.
 
АліNa Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна центру "Люмос" за оперативне обстеження та лікування моїх очей. Фахівці проявили турботу й увагу до моїх проблем із зором. Окуляри, які мені підібрали, просто ідеально сидять.
 
Lybava Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна центру "Люмос" за оперативне обстеження та лікування моїх очей. Фахівці проявили турботу й увагу до моїх проблем із зором. Окуляри, які мені підібрали, просто ідеально сидять.
 
Elenochka8 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації про центр "Люмос"! Уже записалася на прийом і чекаю з нетерпінням.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: