Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Клініка Люмос в Одесі відгуки
Неллі75 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Клініка Люмос в Одесі відгуки
 

Хочу відвідати офтальмологічний центр "Люмос". Чи є у Люмоса хороша репутація у сфері корекції зору? Чи є якісь відгуки про їхню роботу?
 
Valentina7 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм досвідом відвідування центру "Люмос". Я звернулася до них для лікування зору і була приємно здивована якістю обслуговування. Професіоналізм персоналу на високому рівні, і я залишилася задоволена результатами.
 
Малта Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж відвідувала центр "Люмос" і хочу відзначити їхнє чудове обслуговування. Мені допомогли з підбором окулярів, і я залишилася задоволена як вибором, так і якістю.
 
Моніка Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідала "Люмос" для проведення обстеження зору, і можу сказати, що персонал дуже професійний та уважний. Результати були точними, і я повністю задоволена.
 
vera67 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також звернулася в центр "Люмос" і залишилася дуже задоволена їхніми послугами. Обслуговування на найвищому рівні, і результати лікування перевершили мої очікування.
 
Аверінцев Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Завітала в "Люмос" для обстеження зору, і можу сказати, що вони надають широкий спектр послуг. Персонал професійний та уважний.
 
Vardan Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернувся в "Люмос" для корекції зору і був приємно здивований якістю обслуговування. Рекомендую всім, хто потребує професійної допомоги.
 
Брітні Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж звернувся в центр "Люмос" і залишився дуже задоволений. Вони надають широкий вибір продукції для зору, а також якісні медичні послуги.
 
Лігія Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися в центр "Люмос"?
 
Моніка Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" знаходиться на Генуезькій 1/2 і на Богдана Хмельницького 1/3. Контактні телефони для запису: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Вілора Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі за інформацію про центр "Люмос"! Обов'язково звернуся до них для отримання консультації щодо зору.
 
Денна Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 121
Репутація: 0
Статус: Offline
Дослухався до рекомендацій і записався на консультацію в центр "Люмос". Сподіваюся на позитивні результати і дякую за інформацію.
 
Юзефа Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації про центр "Люмос"! Уже записалася на прийом і з нетерпінням чекаю зустрічі з професіоналами.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: