Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відгуки клініка Люмос Одеса
Селена Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки клініка Люмос Одеса
 


Що ви думаєте про центр Люмос порівняно з іншими клініками? Чи є у них якісь особливості або переваги, які роблять їх найкращим вибором?
 
Camilla1992 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже не вперше звертаюся до центру "Люмос" і завжди залишаюся задоволеним. Професійний підхід до кожного клієнта та широкий вибір лінз і оправ робить цей центр найкращим у місті!
 
Беатріс Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Ідеальне поєднання якісного сервісу та висококласних фахівців! Обстеження в центрі "Люмос" пройшло швидко і безболісно, а результати перевершили всі мої очікування. Окуляри, які мені підібрали, зробили моє життя набагато зручнішим.
 
Bozena Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" - це місце, де ти почуваєшся в безпечних руках. Обстеження пройшло гладко, фахівці пояснили всі деталі та підібрали оптимальне рішення для мого зору. Окуляри, які я обрав тут, просто ідеально пасують моєму способу життя.
 
Мідея Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобається обслуговування в центрі "Люмос". Тут працюють справжні професіонали своєї справи. Обстеження проводять уважно, результати точні, а вибір окулярів і лінз вражає. Рекомендую всім!
 
Люда1980 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" - це не просто місце, де тобі допоможуть із зором, це місце, де тобі справді дбають про твій комфорт і здоров'я очей. Дякую за якісне обслуговування та чудовий вибір оправ!
 
Багдана Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Професійне обстеження та уважний підхід до кожного клієнта - це те, що відрізняє центр "Люмос" від інших. Я залишилася задоволена результатами і рекомендую цей центр усім, хто цінує свій зір.
 
МонаЛіза Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" - це місце, де ти можеш повністю довіритися фахівцям і бути впевненим у якості наданих послуг. Я отримала тут не тільки чудове обстеження та лікування, а й професійний підбір окулярів, який підкреслив мою індивідуальність.
 
Каміла145 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний центр корекції зору! Обстеження пройшло швидко і комфортно, а фахівці дали вичерпні відповіді на всі мої запитання. Окуляри, які мені підібрали, ідеально підходять моєму способу життя.
 
РозанаУВ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі центру "Люмос" за відмінне обслуговування і якісні послуги! Я отримала тут не тільки професійну консультацію, а й ідеально підібрані окуляри, які роблять моє життя набагато комфортнішим.
 
Тихон Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, залиште контакти цього центру.
 
Мідея Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте адресу центру Lumos, то він розташований на Генуезькій 1/2 і Богдана Хмельницького 1/3. Телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Ляда Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Була приємно здивована рівнем сервісу та професіоналізмом у центрі "Люмос". Обстеження пройшло гладко, а результати були представлені в зрозумілій формі. Окуляри, які мені підібрали, чудово поєднуються з моїм стилем і додають впевненості.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: