Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відгуки центр Люмос Одеса
леночкаа Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки центр Люмос Одеса
 


Доброго дня! Розглядаю різні варіанти корекції зору і почула про центр Люмос. Хтось може поділитися своїм досвідом?
 
tatyannaa Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
У центрі "Люмос" я знайшла не лише професійне обслуговування, а й атмосферу довіри та турботи. Це справді цінно, особливо коли справа стосується здоров'я очей.
 
Маріанна Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже сподобався вибір оправ і лінз у центрі "Люмос". Тут можна знайти що завгодно - від класичних моделей до найсучасніших і найстильніших.
 
Нільс Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" виправдав мої очікування на всі 100%. Професіоналізм лікарів, затишна атмосфера і широкий вибір товарів роблять це місце ідеальним для тих, хто цінує свій зір.
 
Карлосон Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вперше відвідав центр "Люмос" для купівлі нових окулярів, і залишився приємно вражений вибором і якістю послуг, що надаються. Лікарі допомогли мені підібрати ідеальні лінзи, а персонал був дуже уважний до моїх потреб.
 
Esmeralda Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" - це місце, де дбають не тільки про зір, а й про клієнтів загалом. Професійні лікарі проводять діагностику з високою точністю, а широкий асортимент окулярів і лінз дає змогу підібрати оптимальне рішення для кожного.
 
Орест Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі центру "Люмос" за відмінне обслуговування. Після обстеження я отримав детальну консультацію щодо стану мого зору та рекомендації щодо подальшого догляду за очима.
 
Балашова Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже кілька років є постійним клієнтом центру "Люмос" і завжди залишаюся задоволеною якістю послуг. Тут працюють справжні професіонали своєї справи, які завжди готові допомогти і підтримати.
 
Gala37 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені сподобався індивідуальний підхід до кожного клієнта в центрі "Люмос". Лікарі провели детальне обстеження і допомогли мені підібрати ідеальні окуляри, з огляду на особливості мого зору і стилю життя.
 
Рузвельт Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Як можна проконсультуватися з фахівцями центру "Люмос"?
 
Маріанна Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35, телефонуйте і домовляйтеся.
 
ЕльзаКров Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" надав мені не тільки чудові окуляри, а й повний спектр послуг з діагностики та лікування зору. Я залишилася задоволена як якістю, так і уважним ставленням персоналу.
 
Leopard Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі центру "Люмос" за якісне обслуговування. Я отримала саме те, що шукала - індивідуальний підхід до моїх потреб та високий професіоналізм лікарів. Тепер я почуваюся впевненіше та комфортніше завдяки новим лінзам.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: