Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Центр Люмос в Одесі відгуки
Fanyaa Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр Люмос в Одесі відгуки
 


Вітаю всіх! У когось є інформація про центр Люмос? Планую звернутися туди для корекції зору, але хотілося б упевнитися, що це надійне місце з професійними фахівцями. Що можете сказати з цього приводу?
 
Tapclat Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин центру "Люмос" я зрозумів, наскільки важливо стежити за своїм зором. Лікарі не тільки допомогли мені підібрати оптимальні окуляри, а й дали цінні поради щодо профілактики захворювань очей.
 
Max_6 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Я завжди вважав, що підбір окулярів - це складне завдання, але в центрі "Люмос" мені допомогли вибрати ідеальні окуляри з першого разу. Лікарі проявили високий професіоналізм і увагу до деталей.
 
Hatalahbek Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую центр Люмос усім, хто потребує корекції зору. Вони не тільки допомогли мені з вибором окулярів, а й провели повне обстеження очей.
 
Barchop Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр Люмос - чудове місце для корекції зору. Після відвідин залишився тільки позитивний досвід. Професійні лікарі та широкий вибір оптики.
 
Дикон Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже радий, що звернувся в центр Люмос. Вони не тільки допомогли з вибором лінз, а й провели детальне обстеження очей.
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже професійний і доброзичливий персонал у центрі "Люмос". Діагностику зору проводили ретельно й уважно, всі питання були детально пояснені. Вибір лінз і окулярів вражає своїм розмаїттям і якістю!
 
Людвіг Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшов діагностику зору, і мені швидко підібрали відповідні лінзи. Обслуговування на вищому рівні! Рекомендую Люмос!
 
ФомаІванов Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Була приємно здивована сервісом і якістю послуг у центрі "Люмос". Підбір лінз виявився професійним і заснованим на моїх індивідуальних потребах. Рекомендую всім!
 
Митька Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, розкажіть, як я можу записатися в центр "Люмос"?
 
Barchop Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" знаходиться на Генуезькій 1/2 і на Богдана Хмельницького 1/3. Контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Еузебіо Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
"Центр "Люмос" виправдав усі мої очікування. Пройшов діагностику зору і вибрав собі нові лінзи. Дуже задоволений результатом і професіоналізмом персоналу!
 
Лукілліан Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідування офтальмологічного центру "Люмос" залишило тільки позитивні враження. Професійна діагностика зору та величезний вибір лінз і окулярів. Рекомендую!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: