Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Центр Люмос Одеса відгуки
Роксана Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр Люмос Одеса відгуки
 


Вітаю всіх! Поділіться, будь ласка, своїми враженнями від роботи центру Люмос. Я в пошуках відповідного місця для корекції зору і хочу бути впевненим у своєму виборі. Що скажете?
 
Heraclius Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Співробітники центру "Люмос" дуже уважні та доброзичливі. Діагностика зору проведена на високому рівні, підібрали ідеальні лінзи для моїх очей. Дуже рекомендую цей центр!
 
Amira Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена відвідуванням "Люмоса". Пройшла діагностику зору і вибрала собі нові лінзи. Персонал ввічливий і професійний. Обов'язково повернуся сюди знову!
 
Алія1994 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" вразив мене своїм рівнем сервісу та якістю послуг. Пройшла діагностику зору, вибрала лінзи. Усе пройшло оперативно і без проблем. Дуже задоволена!
 
Danislav Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідування "Люмоса" перевершило мої очікування. Пройшов діагностику зору та підібрав лінзи. Обслуговування на вищому рівні, персонал дуже уважний до клієнтів.
 
Джозеф Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" - це саме те місце, де можна отримати якісну допомогу з діагностики зору та підбору лінз. Професійний підхід і відмінне обслуговування!
 
PchelkaMaya Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла діагностику зору в центрі "Люмос" і залишилася дуже задоволена. Співробітники уважні та професійні, допомогли підібрати оптимальні лінзи. Рекомендую всім!
 
Генріх Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволений своїм візитом у "Люмос". Діагностика зору пройшла гладко, лінзи були підібрані ідеально. Дякую їм за увагу і професіоналізм!
 
Вікентій Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, а можна дізнатися, де цей центр розташований і якщо є контактні телефони?
 
Алія1994 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" знаходиться на Генуезькій 1/2 і на Богдана Хмельницького 1/3. Контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Октавій Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго шукав центр, де міг би не тільки купити нові окуляри, а й пройти діагностику зору. І ось я знайшов центр "Люмос", який повністю задовольнив усі мої потреби. Професіоналізм і турбота тут на найвищому рівні.
 
Єрьоміна Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" - це місце, де ви знайдете не лише якісні продукти для корекції зору, а й уважне ставлення до вашого здоров'я. Лікарі тут завжди готові допомогти та дати професійні поради.
 
Кочетков Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки послугам центру "Люмос" я знову почала бачити світ ясно і чітко. Їхня професійна діагностика та продаж якісних окулярів допомогли мені вирішити мої проблеми із зором.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: