Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Центр Люмос на Генуезькій відгуки
Цефас Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр Люмос на Генуезькій відгуки
 


Привіт! Я думаю звернутися в офтальмологічний центр "Люмос" для перевірки зору і, можливо, вибору окулярів. Може хтось уже був у них? Які в них ціни та якість послуг?
 
Caroline Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволений відвідуванням офтальмологічного центру "Люмос". Діагностика зору була проведена дуже професійно, а підбір лінз був заснований на моїх індивідуальних потребах. Обслуговування на найвищому рівні, а вибір товарів порадував різноманітністю та якістю.
 
Sashhha Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 121
Репутація: 0
Статус: Offline
"Центр "Люмос" - це місце, де турбота про зір стає простою і приємною. Процедуру діагностики зору проведено на найвищому рівні, і мені було запропоновано оптимальні рішення для поліпшення мого зору. Дуже рекомендую цей центр усім, хто цінує своє здоров'я!
 
Rabbitcute Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій візит до офтальмологічного центру "Люмос" був неймовірно приємним і продуктивним. Процедура діагностики зору пройшла дуже гладко, і результати були представлені зрозуміло. Підбір лінз ґрунтувався на моїх потребах і вподобаннях. Дуже рекомендую цей центр!
 
Irada Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідування офтальмологічного центру "Люмос" залишило незабутні враження. Професійний підхід у поєднанні з теплим та індивідуальним ставленням персоналу створює атмосферу впевненості та комфорту. Діагностика зору пройшла швидко та безболісно, а під час підбору лінз та окулярів запропонували безліч варіантів для кожного смаку та потреб.
 
Картер Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго відкладав візит до офтальмолога, але завдяки центру "Люмос" це стало приємним і корисним досвідом. Процедура діагностики зору була проведена ретельно і професійно, а допомога в підборі лінз і окулярів допомогла мені знайти ідеальне рішення для моїх очей.
 
Нінел Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
У центрі "Люмос" уважний персонал і сучасне обладнання створюють усі умови для якісної діагностики та професійного підбору лінз і окулярів. Я залишилася дуже задоволена результатом і рекомендую цей центр усім, хто цінує свій зір.
 
Shwez Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин офтальмологічного центру "Люмос" я почуваюся впевнено і спокійно, знаючи, що мій зір перебуває під пильною увагою професіоналів. Діагностика зору була проведена дуже уважно, а допомога у виборі лінз і окулярів допомогла мені знайти оптимальне рішення для моїх очей.
 
Олімпія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я прийшла в центр "Люмос" з проблемами зору і пішла звідти з поліпшеним самопочуттям і ясним баченням майбутнього. Процедура діагностики зору була професійною і детальною, а допомога в підборі лінз і окулярів допомогла мені знайти ідеальне рішення для моїх очей.
 
Павла789 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, підкажіть, як я можу записатися в центр "Люмос" і де він знаходиться?
 
Irada Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" знаходиться за адресою: Генуезька1/2 та Богдана Хмельницького 1/3. Контактні телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Лапуля Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Професійний персонал і широкий вибір лінз та окулярів роблять кожен візит до Люмос приємним і ефективним. Я залишилася дуже задоволена результатом і обслуговуванням.
 
Павлина Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації про центр Люмос. Дуже радий, що знайшов надійне місце для корекції зору.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: