Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відгуки центр Люмос в Одесі
Astrid Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки центр Люмос в Одесі
 


Добрий день! Розкажіть, будь ласка, хтось звертався в офтальмологічний центр "Люмос"? Яка якість послуг і оптики там? Чи варто їм довіряти?
 
Sunflower7 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 121
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідування офтальмологічного центру "Люмос" стало для мене приємним відкриттям. Процес діагностики зору був не лише інформативним, а й комфортним завдяки уважному та доброзичливому персоналу. Результати були представлені чітко та зрозуміло, а вибір лінз та окулярів потішив розмаїттям та якістю.
 
Дяків Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернувся до центру "Люмос" для діагностики зору та підбору лінз, і можу з упевненістю сказати, що це було одне з найприємніших медичних обслуговувань, яке мені доводилося отримувати. Професіоналізм у кожній деталі, атмосфера довіри і турботи, а також величезний вибір оптичних виробів роблять цей центр справжнім лідером у своїй галузі.
 
Воронов Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" - це місце, де професіоналізм зустрічається з людським підходом. Мені довелося звернутися терміново через проблеми із зором, і я був приємно здивований уважним ставленням лікарів. Діагностику зору було проведено дуже ретельно, і мені було підібрано лінзи, які повністю відповідають моїм потребам.
 
Фома Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин центру "Люмос" я зрозумів, що турбота про зір може бути не тільки корисною, а й приємною процедурою. Професійні лікарі та консультанти не тільки допомогли мені підібрати оптимальні лінзи, а й відповіли на всі мої запитання, роз'яснили нюанси і зробили весь процес максимально комфортним.
 
Bahram Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже радий, що звернувся в офтальмологічний центр "Люмос". Діагностика зору була проведена ретельно і професійно, а підбір лінз пройшов гладко і ефективно. Обслуговування на вищому рівні, а асортимент товарів порадував різноманітністю і якістю.
 
ІтанНовгородцев Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені пощастило звернутися до центру "Люмос" для діагностики зору та вибору лінз. Професійні офтальмологи зробили все можливе, щоб забезпечити мені комфортний та інформативний візит. Я отримав не лише якісні лінзи, а й цінні поради щодо догляду за очима.
 
Віринея Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" - це саме те місце, де медичні послуги поєднуються з індивідуальним підходом і увагою до деталей. Процедура діагностики зору була дуже зрозумілою, а підбір лінз пройшов дуже гладко. Я відчуваю, що мій зір у надійних руках.
 
Вишневський Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідування центру "Люмос" стало для мене приємним і корисним досвідом. Процедура діагностики зору проведена професійно й уважно, а підбір лінз був заснований на моїх індивідуальних потребах. Я залишився дуже задоволений результатом і обслуговуванням!
 
Циля Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, розкажіть, де цей центр розташований і якщо є контактні телефони.
 
ІтанНовгородцев Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр розташований на Генуезькій 1/2 і на Богдана Хмельницького 1/3, контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Правдина Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр Люмос - чудове місце для корекції зору. Після відвідин залишився тільки позитивний досвід. Професійні лікарі та широкий вибір оптики.
 
Парасковія Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити подяку форумчанам за рекомендації про центр Люмос. Завдяки вам знайшов ідеальне місце для турботи про свій зір.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: