Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Оптика Люмос в Одесі відгуки
Емін Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Оптика Люмос в Одесі відгуки
 


Привіт! Розкажіть, хтось звертався в офтальмологічний центр "Люмос"? Яка якість послуг і асортимент оптики? Чи варто туди звертатися для корекції зору?
 
Mountain8 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернувся в офтальмологічний центр "Люмос" за рекомендацією друзів, і не розчарувався в захоплених відгуках своїх знайомих. Професіоналізм фахівців, широкий асортимент оптики та сучасне обладнання роблять цей центр справжнім лідером у своїй галузі.
 
Шура1990 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли моя мама потребувала корекції зору, ми звернулися до центру "Люмос". Процес підбору окулярів був дуже ретельним та індивідуальним. Результат перевершив усі очікування, я дуже вдячна їм за відмінну роботу і раджу!
 
Анохіна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Моє життя змінилося після того, як я відвідав центр "Люмос". Завдяки їхнім досвідченим фахівцям я нарешті знайшла лінзи, які ідеально підходять для моїх потреб. Величезне спасибі їм за ваш професіоналізм і турботу!
 
Ада Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 0
Статус: Offline
Офтальмологічний центр "Люмос" - це не просто місце, де коригують зір. Це місце, де кожен клієнт почувається унікальним, де кожна проблема знаходить своє рішення.
 
Arno0 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли я звернулася до центру "Люмос", у мене були певні вимоги до окулярів, і я була приємно вражена, наскільки уважно та професійно мене вислухали та підібрали ідеальний варіант. Тепер я точно знаю, де звертатися, якщо знадобиться змінити оптику!
 
ЮліяКруз Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу не висловити подяку офтальмологічному центру "Люмос" за чудове обслуговування і якість послуг, що надаються. Фахівці працюють на совість, а асортимент оптики вражає своєю різноманітністю. Дуже рекомендую!
 
Гриня Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рада, що звернулася в центр "Люмос" для корекції зору. Професійний підхід до діагностики та підбору оптики, а також уважне ставлення до кожного клієнта роблять цей центр ідеальним вибором для тих, хто цінує свій зір.
 
Бєляєва Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Після безлічі спроб знайти ідеальні лінзи я нарешті звернулася в центр "Люмос". Результат перевершив усі мої очікування - я не тільки знайшла ідеальні лінзи, а й отримала цінні рекомендації щодо догляду за очима. Велике спасибі вашій команді!
 
Флоріан Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте професійний підхід до корекції зору, зверніться в офтальмологічний центр "Люмос". У них є все необхідне - від сучасного обладнання до досвідчених фахівців, готових допомогти вам у будь-якій ситуації.
 
Аріадна Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувачі форуму, підкажіть, як можна записатися на прийом?
 
Анохіна Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр розташований на Генуезькій 1/2 і на Богдана Хмельницького 1/3, контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Вікторіан Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки форуму я звернулася в центр "Люмос", і можу з упевненістю сказати, що це найкраще рішення, яке я могла прийняти для свого зору. Відмінне обслуговування, широкий вибір оптики і доброзичливий персонал - що ще потрібно для ідеального досвіду.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: