Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відгуки оптика Люмос в Одесі
Ніна22 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки оптика Люмос в Одесі
 


Доброго дня! Хочу дізнатися у тих, хто відвідував офтальмологічний центр "Люмос", які послуги вони надають і наскільки вони якісні? Чи варто їм довіряти при виборі окулярів і лінз?
 
Ноябрина Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Не могла не поділитися своїм захопленням після відвідування центру "Люмос". Я отримала не тільки якісні окуляри, які перевершили всі мої очікування, а й цінні поради щодо догляду за очима. Вдячна їм за професіоналізм і турботу про кожного клієнта та рекомендую!
 
Йося Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Після того, як я звернувся до центру "Люмос", моє життя стало яскравішим і насиченішим. Якісна оптика, індивідуальний підхід до кожного клієнта та професійні фахівці роблять цей центр ідеальним вибором для всіх, хто цінує свій зір.
 
Алісія25 Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячна своїм друзям за рекомендацію офтальмологічного центру "Люмос". Процес підбору окулярів був дуже приємним і комфортним завдяки уважному ставленню фахівців. Тепер я бачу світ ясніше і раджу цей центр!
 
Smirik Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувшись до центру "Люмос", я отримав не тільки якісну оптику, а й цінні поради щодо догляду за очима. Я рекомендую цей центр усім, хто хоче зберегти свій зір на високому рівні.
 
tartanya Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звертався в офтальмологічний центр "Люмос" кілька місяців тому, і можу з упевненістю сказати, що якість їхніх послуг просто вражає. Мені вдалося підібрати ідеальні лінзи для моїх очей, і фахівці виявилися дуже уважними та професійними.
 
Арсенія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також відвідувала центр "Люмос" і залишилася повністю задоволена результатами. Їхній асортимент оптики вражає, а якість обслуговування на найвищому рівні. Рекомендую всім, хто шукає надійне місце для корекції зору.
 
Даміра Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
У центрі "Люмос" мені вдалося підібрати окуляри, які повністю відповідають моїм потребам. Фахівці дуже уважно вислухали всі мої побажання і допомогли вибрати оптимальний варіант. Дуже задоволена!
 
Zolotko80 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Якість послуг у центрі "Люмос" просто приголомшлива. Сучасне обладнання та професіоналізм фахівців роблять цей центр ідеальним вибором для всіх, хто цінує свій зір.
 
Еда Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Здаствуйте, а могли б ви залишити координати цього центру?
 
Арсенія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35, телефонуйте і консультуйтеся.
 
АндрійЧудаков Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася в центр "Люмос" за рекомендацією друзів, і не можу не підтвердити їхні захоплені відгуки. Процес підбору лінз був дуже приємним і комфортним, і результат мене повністю задовольнив.
 
Емін Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам потрібна професійна допомога з корекцією зору, обов'язково зверніться в центр "Люмос". У них є все необхідне для того, щоб допомогти вам побачити світ ясніше і яскравіше.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: