Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Оптика Люмос на Богдана Хмельницького відгуки
Svyatoslava000 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Оптика Люмос на Богдана Хмельницького відгуки
 


Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, хтось мав досвід звернення до офтальмологічного центру "Люмос"? Яка якість їхніх послуг та оптики? Чи варто туди звертатися для професійної корекції зору?
 
Грейс Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася в центр "Люмос" для підбору окулярів, і була приємно здивована якістю обслуговування. Фахівці допомогли мені вибрати ідеальний варіант, і тепер я почуваюся набагато впевненіше з новими окулярами.
 
Іларія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли я шукала місце для корекції зору, мені порадили звернутися в центр "Люмос", і я не пошкодувала. Процес підбору окулярів пройшов гладко, і результат мене повністю задовольнив.
 
Добрава Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж зверталася в центр "Люмос" і була приємно здивована якістю їхніх послуг. Фахівці допомогли мені вибрати лінзи, які підходять мені ідеально, і тепер я бачу світ ясніше.
 
Іполіта Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" дійсно заслуговує на всі похвали. Професіоналізм фахівців, широкий асортимент оптики і доброзичливий персонал роблять його найкращим вибором для корекції зору.
 
Кирила Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин центру "Люмос" я залишилася дуже задоволена. Фахівці допомогли мені підібрати ідеальні лінзи.
 
Кора Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Я давно мучилася через проблеми із зором, але завдяки центру "Люмос" я нарешті знайшла ідеальні контактні лінзи! Професіоналізм фахівців і якість послуг на висоті.
 
Зефір Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Вперше звернулася в "Люмос" для підбору окулярів, і не можу не відзначити їхній широкий вибір та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Рада, що знайшла це місце.
 
Іраіда50 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Зір у мене слабкий з дитинства, і я відвідувала безліч офтальмологів, але тільки в "Люмос" мені дійсно допомогли підібрати оптимальні лінзи.
 
Ісідора Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую всім звертатися в "Люмос" - тут справді дбають про клієнтів і пропонують найкращі рішення для корекції зору.
 
ФомаІванов Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто-небудь може підказати контактні дані центру "Люмос"? Хочу записатися на консультацію.
 
Зефір Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось контакти центру "Люмос": Генуезька 1/2 і Богдана Хмельницького 1/3, телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Дружиніна Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте місце, де вас зустрінуть із розумінням і допоможуть підібрати оптимальне рішення для ваших очей - звертайтеся в "Люмос". У них чудовий вибір оптики та професійні фахівці.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: