Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Збільшити ріст волосся в Одесі
to4ka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Збільшити ріст волосся в Одесі
 


Здрастуйте! Давно мучуся з проблемою випадіння і повільного росту волосся. Нещодавно натрапила на інформацію про Detox System від Philip Martin's. Хто-небудь користувався цією системою? Чи варто спробувати? Які результати ви отримали? Буду вдячна за відгуки!
 
Бріджитт Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я перепробувала безліч різних засобів, але Detox System від Philip Martin's справді найкраща для очищення, відновлення та зміцнення волосся. Вона очищає волосся від забруднень, які не змиваються у звичайних домашніх умовах. Після процедури волосся стає легшим і об'ємнішим, перестає випадати, посилюється блиск і яскравість відтінку.
 
SISU Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую! У мене були серйозні проблеми з волоссям через мінеральні опади і токсичні атмосферні забруднення. Detox System від Philip Martin's допомагає боротися з цими проблемами. Волосся стало сильнішим, перестало сіктися і випадати. Обов'язково спробуй!
 
Otta_Ra Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
О, я теж робила цю процедуру! Волосся після неї дійсно стає більш живим і здоровим. Догляд у салоні FAVORI на Великій Арнаутській 1 - просто чудовий. Там найкращі фахівці, вони відмінно знають свою справу.
 
PEJAFA Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Я помітила, що після процедури волосся має набагато кращий вигляд, блищить і легко укладається. Відчуття свіжості й легкості просто не передати словами. Рекомендую всім спробувати.
 
RoseRa Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна з попередніми відгуками. Після застосування Detox System волосся стало значно міцнішим і жвавішим. Особливо вражає, як добре очищується шкіра голови: зникають надлишки себуму, ороговілі частинки. Результат просто супер!
 
Nara Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Процедура дійсно чудова. Моє волосся було тьмяним і жорстким через місцеву воду, але після Detox System від Philip Martin's воно перетворилося. Блиск і об'єм - як у рекламі. Робила в салоні FAVORI, результат перевершив очікування.
 
Анаконда Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Спробувала багато різних засобів, але жоден не давав такого ефекту, як Detox System від Philip Martin's. Волосся після процедури виглядає доглянутим і здоровим. Обов'язково роблю цю процедуру в салоні FAVORI, тільки там впевнена в якості.
 
Women Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, цей засіб дійсно працює! Моє волосся стало значно м'якшим і слухнянішим. Проблеми з жорсткістю та тьмяністю пасом зникли. Detox System від Philip Martin's - справжній порятунок для нашого волосся.
 
sofiyag Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім дякую за відгуки! Як можна записатися в салон FAVORI? Хочу спробувати цю процедуру.
 
RoseRa Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Салон FAVORI знаходиться на Великій Арнаутській 1. Записатися можна за телефоном 0965172928. Рекомендую, там чудові фахівці!
 
ZJIO Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації! Зробила процедуру Detox System від Philip Martin's, і це дійсно працює. Волосся стало помітно міцнішим і жвавішим. Дуже задоволена результатом!
 
nagul Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Після того як прочитала відгуки тут, вирішила спробувати Detox System від Philip Martin's. Волосся стало набагато кращим: блискуче, об'ємне і здорове. Салон FAVORI дійсно хороший!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: