Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Послуга очищення шкіри голови від токсинів в Одесі
Кьяра Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуга очищення шкіри голови від токсинів в Одесі
 


Добрий день, дівчата. Нещодавно дізналася про систему Detox System від Philip Martin's. Чи варто нею користуватися? Які у вас відгуки? Які результати ви отримали?
 
Sms-ka Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Кьяра, я перепробувала багато різних засобів, але Detox System від Philip Martin's - найкраща для очищення, відновлення і зміцнення волосся. Вона дійсно очищає волосся від забруднень, які не змиваються у звичайних домашніх умовах. Результат приголомшливий: волосся стає більш блискучим і яскравим, навіть якщо воно пофарбоване. Пасма легкі й об'ємні. Рекомендую!
 
Ліззка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна з Sms-ka! Ця детокс-система підсилює блиск і яскравість відтінку, волосся стає як нове. Пасма дійсно стають більш легкими та об'ємними. Особливо добре бореться з мінеральними опадами, які накопичуються від нашої жорсткої води. Після процедури волосся буквально оживає.
 
Vilenchik Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж задоволена результатом. Волосся було тьмяним і жорстким через мінеральні опади та забруднення, які не вдавалося змити звичайними засобами. Detox System від Philip Martin's чудово справляється з цими проблемами. Волосся стає м'яким, блискучим і легким.
 
DeBo4ka Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий засіб! Detox System допомагає не тільки очищати волосся, а й робить його сильнішим. Найдрібніші частинки токсичних забруднень, які руйнують кератин, більше не проблема. Волосся перестало бути пористим і посіченим. До того ж, вона прекрасно очищає шкіру голови, що дуже важливо для здоров'я волосся.
 
Solomia Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Я регулярно роблю цю процедуру в салоні FAVORI. Там працюють найкращі фахівці, і результат завжди перевершує очікування. Волосся після процедури виглядає здоровим, доглянутим і блискучим. Дуже рекомендую!
 
ryabovа Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Детокс-система від Philip Martin's - це справжній порятунок для мого волосся! Жорстка вода і забруднення зробили волосся тьмяним і ламким, але після процедури воно стало м'яким, блискучим і об'ємним. Особливо подобається, що вона також добре очищає шкіру голови.
 
Renatа9911 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Використовувала багато засобів, але ця детокс-система найкраща з усіх! Волосся буквально оживає, стає блискучим і легким. Вона дійсно допомагає впоратися з проблемами волосся, спричиненими жорсткою водою і забрудненням повітря. Пасма стають м'якими та об'ємними.
 
nadin_sky Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую всі позитивні відгуки! Після використання Detox System від Philip Martin's волосся дійсно має кращий вигляд і почувається краще. Воно стає м'яким, блискучим і об'ємним. Засіб також допомагає боротися з накопиченими мінеральними опадами та іншими забрудненнями.
 
oleGey Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися в салон FAVORI? Хочу спробувати цю процедуру.
 
kausar Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
oleGey, салон FAVORI знаходиться на Великій Арнаутській 1. Контактний телефон салону: 0965172928. Рекомендую записатися заздалегідь, оскільки у них часто бувають зайняті дні.
 
ДаШШа Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI, і результат перевершив усі очікування. Волосся очищене від токсинів і виглядає здоровим. Дуже вдячна за пораду!
 
ZUNY Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Пішла в салон FAVORI на процедуру Detox System від Philip Martin's і залишилася дуже задоволена! Волосся блискуче, м'яке та об'ємне. Тепер це моя улюблена процедура для догляду за волоссям. Дякую за рекомендацію!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: