Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Прибрати ламкість волосся Одеса
Darlin Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Прибрати ламкість волосся Одеса
 


Добрий день! Зіткнулася з проблемою ламкості волосся і хотіла б дізнатися у вас про процедуру Detox System від Philip Martin's. Чи варто нею користуватися? Які відгуки можете залишити?
 
20Daisy Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила цю процедуру місяць тому, і можу сказати, що результат вражаючий. Волосся стало м'якшим і більш слухняним. Олія дійсно живить кінчики, а рослинний коктейль відмінно очищає шкіру голови. Дуже рекомендую спробувати!
 
Darlin Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж сподобався ефект від Detox System від Philip Martin's. Робила в салоні FAVORI. Волосся стало гладким і блискучим, як після салонного догляду. Особливо порадувало, що процедура включає масаж голови, це просто релакс!
 
Celestialа Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла цю процедуру два тижні тому і результат все ще тримається. Волосся набагато менше ламається і має здоровий вигляд. Салон FAVORI - чудове місце, майстри справжні професіонали. Дуже рекомендую!
 
Velvetа Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була схожа проблема з сухим і ламким волоссям. Detox System від Philip Martin's допомогла відновити його здоров'я. Дуже сподобалося масло, яке використовували на кінчиках. Волосся дійсно стало м'якшим і більш блискучим.
 
Sparkle Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж робила цю процедуру і залишилася задоволена. Волосся стало більш живим і доглянутим. Особливо приємно було відчуття холодку від протеїнової олії та рослинного коктейлю. Масаж голови - це просто рай!
 
Radia Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж сподобалася Detox System від Philip Martin's. Робила її у FAVORI. Волосся стало міцнішим і менш схильним до ламкості. Процедура дійсно ефективна, особливо масаж і тепло після плівки.
 
BellaBliss Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла Detox System від Philip Martin's місяць тому в салоні FAVORI. Результат помітний - волосся стало більш слухняним і м'яким. Сподобалося, що процедура включає кілька етапів догляду, що забезпечує комплексний вплив.
 
Eve Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися в салон Феворі, теж хочу спробувати цю процедуру?
 
Celestialа Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний телефон салону - 0965172928, салон розташований на Великій Арнаутській 1. Дуже рекомендую, відмінне місце і майстри!
 
Serene Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, салон FAVORI - чудове місце для Detox System від Philip Martin's. Волосся стало набагато м'якшим і здоровішим. Рекомендую всім, хто хоче позбутися ламкості та сухості волосся.
 
DazzlingDiva Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила Detox System від Philip Martin's у FAVORI. Процедура дійсно ефективна, волосся стало міцнішим і блискучішим. Приємний масаж голови - це окремий плюс!
 
Muse Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Detox System від Philip Martin's - супер процедура! Робила в FAVORI і залишилася задоволена. Волосся стало м'яким і міцним. Майстри - справжні професіонали, рекомендую!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: