Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Очистити волосся від токсинів Одеса
Petra Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Очистити волосся від токсинів Одеса
 


Дівчата, моє волосся просто в жахливому стані: тьмяне, ламке, постійно випадає. Уже не знаю, що робити! Подруга порадила спробувати Detox System від Philip Martin's - систему очищення шкіри голови від токсинів.
Можливо, хтось із вас уже користувався цією системою? Поділіться, будь ласка, своїми враженнями! Дуже хочеться дізнатися, чи є результат. Буду вдячна за будь-яку інформацію!
 
juliano Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Я пробувала Detox System від Philip Martin's. Моє волосся стало набагато міцнішим, перестало випадати, з'явився здоровий блиск. Шкіра голови теж стала більш спокійною, зникла лупа. Дуже рекомендую цю процедуру!
 
kr4sylya Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна, Detox System від Philip Martin's - це найкращий комплекс для очищення шкіри голови. У мене було дуже проблемне волосся - жирне, тьмяне, постійно ламалося. Після курсу процедур волосся стало зовсім іншим - пишним, блискучим, пружним. Я дуже задоволена результатом!
 
vilga Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж користувалася Detox System від Philip Martin's і можу сказати, що це дійсно працює. Волосся стало міцнішим, перестало жирнитися, з'явився об'єм. Шкіра голови стала чистою і свіжою. Рекомендую всім!
 
MaddeLisk Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Detox System від Philip Martin's - це моя паличка-виручалочка! Моє волосся завжди було дуже чутливим і примхливим, але після цієї процедури воно стало просто ідеальним. Не можу натішитися!
 
ToSsGirL Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, а в якому салоні в Одесі роблять цю процедуру?
 
vilga Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила Detox System від Philip Martin's у салоні Феворі на Великій Арнаутській 1. Контактний телефон салону - 0965172928.
 
Aegiya Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI - це просто бомба! Волосся стало як нове - м'яке, блискуче, пружне. Дуже рекомендую цю процедуру всім, хто хоче мати здорове і красиве волосся.
 
Gongjunim Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж робила Detox System від Philip Martin's у FAVORI і можу підтвердити, що це дуже ефективна процедура. Моє волосся стало набагато міцнішим, перестало випадати, з'явився здоровий блиск. Шкіра голови теж стала більш чистою і здоровою. Я дуже задоволена результатом!
 
Sorano Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Detox System від Philip Martin's - це просто знахідка для мого волосся! У мене було дуже сухе і ламке волосся, але після цієї процедури воно стало набагато більш зволоженим і живим. Я дуже рада, що зважилася спробувати цю процедуру.
 
Nariko Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж можу порекомендувати Detox System від Philip Martin's. У мене було дуже жирне волосся, яке доводилося мити щодня. Після курсу процедур волосся стало набагато менше жирнитися, і я можу спокійно мити його раз на два дні. Шкіра голови теж стала чистішою і свіжішою.
 
Mine Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Detox System від Philip Martin's - це дійсно універсальна процедура, яка підходить для будь-якого типу волосся. У мене було комбіноване волосся - жирне біля коріння і сухе на кінчиках. Після цієї процедури волосся стало більш збалансованим - біля коріння воно стало менш жирним, а кінчики - більш зволоженими.
 
Machiko Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила Detox System від Philip Martin's перед важливим заходом, і моє волосся було просто в ідеальному стані! Воно було пишним, блискучим, пружним.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: