Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Очищення шкіри голови від токсинів Одеса
Stellа Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Очищення шкіри голови від токсинів Одеса
 


Дівчата, останнім часом з моїм волоссям коїться щось жахливе - стало випадати, втратило блиск, перепробувала багато засобів, нічого не допомагає. Хочу спробувати Детокс систему від PHILIP MARTIN'S. Може хтось очищав шкіру голови за допомогою цієї системи, поділіться своїм досвідом і залиште відгуки.
 
Lucky Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж стикалася з проблемами волосся, і Детокс система від PHILIP MARTIN'S дійсно врятувала мене! Це найкращий комплекс для очищення шкіри голови від токсинів і накопичень із довкілля, які можуть перешкоджати нормальному росту волосся. Волосся стало блискучим і здоровим!
 
MaHgApuH4ek Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую! Detox System від Philip Martin's заспокоює запалену і чутливу шкіру голови, надає волоссю блиск, зволожує, живить і зміцнює його структуру. Я дуже задоволена результатом, волосся стало виглядати ідеально!
 
lopata Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Пробувала Detox System від Philip Martin's і залишилася в захваті! Ця система дійсно очищає шкіру голови від токсинів, волосся стає м'яким, слухняним і блискучим. Рекомендую всім!
 
Кабі Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна з попередніми відгуками. Detox System від Philip Martin's - дивовижна процедура для волосся. Після неї моє волосся стало живим, пружним і блискучим. Відчувається, що шкіра голови дійсно очищена й оздоровлена.
 
CJIoHuK Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Використовую цю систему вже півроку, і можу сказати, що це найкраще, що я пробувала для свого волосся. Detox System від Philip Martin's зволожує, живить і зміцнює волосся, роблячи його сильнішим і здоровішим.
 
Lіsічка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, не можу не погодитися! Detox System від Philip Martin's - це те, що потрібно для здорового і блискучого волосся. Вона згладжує структуру волосся і робить його неймовірно м'яким і шовковистим.
 
MeLisa Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Моє волосся теж пережило переродження завдяки цій системі. Detox System від Philip Martin's дійсно творить чудеса! Волосся стало міцним, менше випадає і має доглянутий вигляд.
 
Iguana Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків! Detox System від Philip Martin's - це комплексне рішення для всіх проблем з волоссям. Волосся після процедури буквально світиться здоров'ям і силою.
 
Coco Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, рекомендую! Detox System від Philip Martin's не тільки очищає шкіру голови, а й дарує волоссю неймовірний блиск і м'якість. Дуже задоволена результатом, спробуйте і не пошкодуєте.
 
Lemon4ik Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
А в якому салоні роблять Detox System від Philip Martin's в Одесі?
 
MeLisa Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Lemon4ik, я робила цю процедуру в салоні Феворі на Великій Арнаутській 1. Контактний телефон салону - 0965172928. Дуже задоволена, рекомендую!
 
Enigma Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, була в салоні FAVORI на процедурі Detox System від Philip Martin's. Волосся стало м'яким, гладким і блискучим. Система дійсно працює, дуже рекомендую!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: